نامه اعتراضی داماد روحانی با لحنِ شاکی!
کد خبر: 11841

نامه اعتراضی داماد روحانی با لحنِ شاکی!

در چند روز گذشته کامبیز مهدی زاده، داماد حسن روحانی، رئیس جمهور پیشین توسط هیأت اجرایی وزارت کشور رد صلاحیت شد. در همین راستا او در نامه‌ای خطاب به هیأت نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی نسبت به این موضوع اعتراض کرد.

بیان فردا | در چند روز گذشته کامبیز مهدی زاده، داماد حسن روحانی، رئیس جمهور پیشین توسط هیأت اجرایی وزارت کشور رد صلاحیت شد. در همین راستا او در نامه‌ای خطاب به هیأت نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی نسبت به این موضوع اعتراض کرد.

در این نامه آمده است؛

هیات محترم نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی

با سلام و احترام؛

عطف به نامه شماره ۲۶۳۴۵۴-۱۲-ج مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو مبنی بر عدم تایید صلاحیت اینجانب کامبیز مهدی زاده فرساد برای مجلس شورای اسلامی به استناد بند ۲ ماده ۳۱ قانون انتخابات مجلس چند نکته را به عرض می رساند:

۱- نمیدانستم وقتی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در آمریکا، کانادا، آلمان و... در مسابقات جهانی اختراعات به اهتزاز در می آورم و نشان رنگین طلا را برای کشور به ارمغان می آورم، روزی به اینجانب بگویند شما التزام عملی به جمهوری اسلامی ایران ندارید. اینجانب نه پرچمی آتش زدم، نه علیه نظام و کشورم موضعی گرفتم و نه هم اکنون همانند برخی مسئولین اجرایی برادر و خواهری دارم که پناهنده شده باشند و علیه نظام موضع گرفته باشند. و گویا تنها جرمم این بوده است که پرچم کشور عزیزم را به اهتزاز درآوردم.

۲- آیا اینجانب با پسوند داماد آقای روحانی در اتتخابات ثبت نام کرده ام که در مرحله تحقیقات از همسایه ها پرسیدند که ایشان داماد آقای روحانی است؟ مگر داماد آقای روحانی بودن جرم است؟ یا ملاک رد یا تایید است؟ آیا روی آیفون منزل نوشته است «منزل داماد آقای روحانی»؟

صدا و سیما از لحظه ثبت نام در یک اقدام کور در حالیکه هنوز در روند بررسی تایید صلاحیت کاندیداها هستیم، به تخریب اینجانب پرداخته است. آیا این مجری محترم عضوی از شورای محترم نگهبان است؟ اگر نیست با چه اختیاراتی این توهین ها و تخریب ها را انجام داده است و چرا تا این لحظه کسی با او برخورد نکرده است؟ چطور این مجری دستور رد صلاحیت صادر می کند و افکار عمومی را تحت تاثیر قرار می دهد؟

مستدعی است به اعتراض اینجانب رسیدگی شود.

به یاری خداوند توانا

کامبیز مهدی زاده فرساد

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین