فرمانده سپاه خطاب به دشمنان: منتظر طوفان باشید
کد خبر: 12076

فرمانده سپاه خطاب به دشمنان: منتظر طوفان باشید

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم سالروز ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان گفت: امروز بازهم مستکبران عالم دست به دست هم داده‌اند تا در یک نمایش نفرت‌انگیز و بسیار حقیرانه، با خفت و ذلت به جنگ نوزادان روند و لذا رژیم صهیونسیتی، امریکا و برخی کشورهای اروپایی به جنگ با نوزادان در درون اتاق‌های عمل بیمارستان‌ها در غزه رفته‌اند و با تصرف ‌آی‌سی‌یوها و سی‌سی‌یو‌ها می‌خواهند نشان دهند که قدرتمند هستند.

بیان فردا | سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم سالروز ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان گفت: امروز بازهم مستکبران عالم دست به دست هم داده‌اند تا در یک نمایش نفرت‌انگیز و بسیار حقیرانه، با خفت و ذلت به جنگ نوزادان روند و لذا رژیم صهیونسیتی، امریکا و برخی کشورهای اروپایی به جنگ با نوزادان در درون اتاق‌های عمل بیمارستان‌ها در غزه رفته‌اند و با تصرف ‌آی‌سی‌یوها و سی‌سی‌یو‌ها می‌خواهند نشان دهند که قدرتمند هستند.

وی تصریح کرد: آیا این خفت آفرین نیست که بزرگترین امپراطوری‌های ظاهری جهان به کشتار کودکان و‌ نوزادان افتخار می‌کند و تصرف اتاق‌های عمل بیمارستان را میدان پیروزی خود می‌دانند؟ آیا این شرم آور نیست که قدرتمندان عالم مردمانی را در یک باریکه محاصره کردند تا به آنها آب، سوخت و غذا نرسد؟ مخازن سوخت را می‌زنند و بیماران می‌کشند و به این آتش‌باری خود افتخار می‌کنند.

سردار سلامی تاکید کرد: این نشانه پایان امپراطوری آنها است زیرا هرگاه دیوانه‌وار عمل می‌کنند نشانه‌ای است از فروپاشی درونی آنها است زیرا برخی حیوانات وقتی مرگشان فرامی‌رسد، سر و صدایشان زیاد می‌شود.

وی ادامه داد: ترس از یک فروپاشی زودرس، کمتر از ۲۵ سالی که رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش‌بینی کرده بودند، عقل و منطق راهبردی و حتی منطق تاکتیکی و عملیاتی را از دشمن ربوده است.

سردار سلامی بیان داشت: دشمنان بر چه چیزی می‌خواهند غلبه کنند؟ آیا می‌توان اراده یک کشور را با بمباران شکست؟ کسانی که وقتی پیکر فرزندان شهیدش آن را دردست می‌گیرند خدا را شکر می‌کنند و از استقامتی که پیامبر اسلام (ص) و آیات قرآن بران تاکید دارند، دم می‌زنند.

وی ادامه داد: آنها از قرآن آموخته‌اند ‌که نباید از ترس دشمن به خود او پناه برد، راه سعادت از میدان دفاع و صبر بر مصیبت می‌گذرد و وعده فجر و فتح و‌ نصرت الهی در این مسیر محقق می‌شود.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آن کسانی که باید به قبرستان ها سپرده شود سیاست، فکر مستکبران و جسم آنها است، افزود: غزه به مدفن صهیونیست‌ها تبدیل می‌شود، آنها از درون استحکامات و پشت‌ دیوارها می‌جنگیدند و فکر می‌کردند این‌ دیوارها آنها را از خشم الهی حفظ می‌کند ولی عذاب خدا از جایی که گمان نمی‌کنند به آنها خواهد رسید.

وی گفت: امروز از دیوارها عبور کردند و تانک‌هایشان را در معرض شکار جوانان فلسطینی قرار دادند و آنها از فاصله کوتاه این تانک‌ها و‌بلدوزرها را شکار می‌کنند به‌گونه‌ای که از یک هزار ۶۰۰ تانکشان حدود ۱۸۰ دستگاه تا امروز منهدم شده است یعنی بیش از ۱۰ درصد آن منهدم شده است.

سردار سلامی خاطر نشان کرد: جوانان فلسطینی در حال سازگاری با شرایط جدید هستند و قاعده این‌جنگ را تازه آموخته آمد و باتلاقی برای آمریکا و اسراییل نه تنها در میدان نبرد بلکه در سیاست، اطلاعات و امنیت بوجود آورده‌اند.

وی با بیان اینکه مردم بیشتر اطلاعات مربوط به غزه را دنبال می‌کنند، گفت: آن سوی دیوارها، آشفتگی، اضطراب، هراس از تبعات در مورد آینده سرزمینی که دیگر محل سکونت نیست، برای کسانی که از سراسر جهان با وعده زندگی آمده‌اند بوجود آمده است و مهاجرت معکوس آغاز شده است و این ماجرا ادامه خواهد داشت.

سردار سلامی گفت: مظلومیت مردم شریف غزه سرانجام کار خود را خواهد کرد و ما به روزهای نصرت و پیروزی می‌اندیشیم و آن را نزدیک می‌بینیم، نصر خدا نزدیک است.

وی گفت: همانگونه که طوفان الاقصی از جایی که دشمن محاسبه نمی کرد، فرا رسید باید بازهم منتظر طوفان‌های دیگری باشند که از راه‌هایی که گمان نمی‌کنند به آنها خواهد رسید. مسلمانان جهان امروز بیش از هر زمان همدل هستند، و حتی در دنیا غیر مسلمانان هم یک جهان در برابر آمریکا و شرکای او ایستاده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین