پرنس‌جان‌ها با فشار زیاد بر زندگی مردم، فریاد «زنده باد سکه‌های زر» هم سر می دهند!
کد خبر: 12550
واکنش آذری جهرمی به اظهارات سخنگوی دولت:

پرنس‌جان‌ها با فشار زیاد بر زندگی مردم، فریاد «زنده باد سکه‌های زر» هم سر می دهند!

آذری جهرمی نوشت: آنکه در جنگل شروود برای احقاق حقوق مردم تلاش می‌کرد رابین هود بود، نه داروغه‌ی ناتینگهام که با اخذ مالیات سنگین از مردم سکه‌ای را به ته ظرف مردم می‌کوبید تا پول‌های بیشتری هویدا بشود و آن را تصرف کند.

بیان فردا | محمدجواد آذری جهرمی وزیر پیشین ارتباطات به اظهارات روز گذشته سخنگوی دولت رئیسی که دولت روحانی را به «داروغه ناتینگهام» تشبیه کرده بود، واکنش نشان داد. 

 آذری جهرمی در کانال تلگرامی خود نوشت: آنکه در جنگل شروود برای احقاق حقوق مردم تلاش می‌کرد رابین هود بود، نه داروغه‌ی ناتینگهام که با اخذ مالیات سنگین از مردم سکه‌ای را به ته ظرف مردم می‌کوبید تا پول‌های بیشتری هویدا بشود و آن را تصرف کند.

روشن است که دولت دوازدهم با مشکلات بسیاری مانند ترامپ و کرونا و … روبرو بود اما تمام تلاش خود را کرد که تا حد امکان مقابل برخی زیاده خواهی ها بایستد و حقوق کارکنان و کارگران زحمتکش را به موقع بپردازد هر چند «برخی» معتقد بودند افزایش حقوقها و رتبه بندی معلمها مشکل سازی برای دولت بعد بوده است.. 

این پرنس‌جان‌ها هستند که با فشار زیاد بر زندگی مردم و کسب و کارها و صاحبان صنایع به تامین بودجه و پرداخت نجومی آن به سازمانهایی چون صدا و سیما و … و یا همه‌چیز بانهایی که هر روز از یک جایی روییده می‌شوند، می پردازند و فریاد «زنده باد سکه‌های زر» هم سر می دهند.

ضمنا خوب است که ویدئو جلسه کابینه دوازدهم با رییس جمهور سیزدهم را یکبار بدون حذفیات و تقطیعات پخش کنید تا بر همه روشن شود برداشت شما از آن جلسه هم مثل برداشتتان از قصه‌ها نیست…

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین