شکوری راد: اخراج اعضای حزب اتحاد ملت صحت ندارد
کد خبر: 13135

شکوری راد: اخراج اعضای حزب اتحاد ملت صحت ندارد

علی شکوری راد، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در واکنش به اینکه گفته شده تعدادی از اعضای این حزب به دلیل ثبت‌نام در انتخابات اخراج شدند این خبر تا چه اندازه صحت دارد، گفت: خبر اخراج اعضای حزب اتحاد ملت از این حزب صحت ندارد. شکوری‌راد در پاسخ به اینکه یعنی افرادی نظیر مهدی شیرزاد، سید فرید موسوی و میترا جلوداری در حزب اتحاد ملت حضور دارند؟ خاطرنشان کرد: خیر، این افراد خودشان از حضور در حزب اتحاد ملت استعفا دادند و کسی اخراج نشده است.

بیان فردا | یک عضو حزب اتحاد ملت گفت: در داخل حزب اتحاد ملت با هیچ کدام از اعضای حزب به دلیل ثبت‌نام در انتخابات برخورد و مواخذه نشده چه برسد به اینکه اخراج شود.

علی شکوری راد، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در واکنش به اینکه گفته شده تعدادی از اعضای این حزب به دلیل ثبت‌نام در انتخابات اخراج شدند این خبر تا چه اندازه صحت دارد، گفت: خبر اخراج اعضای حزب اتحاد ملت از این حزب صحت ندارد.

این چهره اصلاح‌طلب در واکنش به اینکه اما گفته شده تعدادی از چهره‌های این حزب به دلیل همراهی نکردن با سیاست حزب مبنی بر تحریم انتخابات از حزب اخراج شدند، تصریح کرد: در داخل حزب اتحاد ملت با هیچ کدام از اعضای حزب به دلیل ثبت‌نام در انتخابات برخورد و مواخذه نشده چه برسد به اینکه اخراج شود.

شکوری‌راد در پاسخ به اینکه یعنی افرادی نظیر مهدی شیرزاد، سید فرید موسوی و میترا جلوداری در حزب اتحاد ملت حضور دارند؟ خاطرنشان کرد: خیر، این افراد خودشان از حضور در حزب اتحاد ملت استعفا دادند و کسی اخراج نشده است.

گفتنی است به تازگی خبری مبنی بر اینکه حزب اتحاد ملت سه نفر از اعضای اصلی شورای مرکزی و کادرهای اصلی خود به نام مهدی شیرزاد، سیدفرید موسوی و میترا جلوداری را به دلیل ثبت نام در انتخابات مجلس و عدم همراهی با سیاست تحریم انتخابات، مجبور به استعفا و اخراج از حزب کرده، منتشر شده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین