سنگین‌ترین تلفات تاریخ رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته
کد خبر: 13141

سنگین‌ترین تلفات تاریخ رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته

یک تحلیلگر نظامی صهیونیستی گفت که نظامیان این رژیم در ۲۴ ساعت گذشته سنگین‌ترین حجم تلفات تاریخ خود را در غزه تجربه کردند.

بیان فردا | کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی به نقل از برهام مئیر تحلیلگر نظامی اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ خودروی زرهی رژیم صهیونیستی در نوار غزه منهدم شده است.

این تحلیلگر رژیم صهیونیستی افزوده است: اگر فرض کنیم که در هر خودرو سه نظامی صهیونیست حضور داشته است، تعداد سرنشینان ۲۵ خودرو ۷۵ نفر می شود که این حجم از تلفات در تاریخ این رژیم بی‌سابقه بوده است.

از سوی دیگر سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی رسما به کشته شدن ۳ نظامی دیگر این رژیم در جنگ غزه و زخمی شدن یک نظامی دیگر اعتراف کرد.

بر اساس این گزارش، گروهبان یکم نیریا شاعر (ذخیره) ۳۶ ساله از نیروهای گردان ۶۶۵۵ تیپ ۵۵، سرگرد بن زوسمان (ذخیره) ۲۲ ساله از نیروهای گشت گردان ۶۰۱ تیپ ۴۰۱ لشکر مهندسی رزمی و گروهبان بنیامین یهوشوع نیدهام ۱۹ ساله از نیروهای گردان ۶۰۱ تیپ ۴۰۱ لشکر مهندسی رزمی، روز گذشته در نبردهای غزه کشته شدند.

این در حالی است که طی ساعات گذشته درگیری‌های شدیدی بین نیروهای مقاومت فلسطین و نظامیان صهیونیست در شمال و جنوب غزه همزمان با حملات شدید هوایی این رژیم به بخش‌های مختلف این باریکه گزارش شده است.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیر کننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات گروه‌های مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بست و منطقه را بمباران کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین