حملات رژیم صهیونسیتی به نوار غزه معادل ۵ بمب اتم است
کد خبر: 13801

حملات رژیم صهیونسیتی به نوار غزه معادل ۵ بمب اتم است

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: ظرف ۶۸ روز گذشته ۵۰ هزار تن انواع بمب‌های پیشرفته برسر نوار غزه ریخته است که معادل ۵ بمب اتم است.

بیان فردا | ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین، در آئینی که همزمان با ایام فاطمیه و به منظور گرامیداشت یاد شهدای غزه در مصلی فردیس برگزار شد، اظهار کرد: امروز جنگ فقط علیه غزه نیست بلکه نبرد حق و باطل یک جنگ جهانی است که علیه تمام کسانی که در مقابل اسلام قرار گرفتند خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه رژیم صهیونسیتی سال‌هاست که علیه ایران و جمهوری اسلامی ایران موضع گرفته است، ادامه داد: اخوت اسلامی به ما می‌گوید در آرمان‌ها با هم شریک هستیم و این یعنی در شادی و غم یکدیگر شریک خواهیم بود.

این مقام مسؤول در بخش دیگری با تأکید بر اینکه بر اساس آیه مبارکه قرآن کریم پیروزی از آن مومنان است و پروردگار ما را همراهی خواهد کرد، اظهار کرد: ایمان داریم خداوند قالب است و پیروزی الهی صد در صدی است و بدون شک صهیونیست‌ها با روسیاهی مسجد الاقصی را ترک خواهند کرد.

ابوشریف با اشاره به اینکه کسانی که وارد مسجدالاقصی می‌شوند و پیروز خواهند شد مسلمانان هستند، ادامه داد: کسانی که امروز با رژیم صهیونسیتی مقابله می‌کنند و حامیان این رژیم را دشمن خود می‌دانند، رزمندگانی هستند که مصداق آیه شریفه قرآن علیه کفار جنگ می‌کنند.

جمهوری اسلامی ایران پیشران تمدن اسلامی

وی با تاکید بر اینکه همواره جمهوری اسلامی پایگاه پیشران تمدن اسلامی بوده است، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب نیز همواره ما را از رهنمودهای خود بهره‌مند ساختند همانطور که طوفان الاقصی را یک پیروزی بزرگ برای فلسطین و یک شکست غیرقابل جبران برای اسرائیل دانستند.

رهبر انقلاب اسلامی هرگز از پروژه فلسطین دست بر نداشتند و در مسیر استقامت به حمایت از مردم فلسطین پرداختند و آن را مسیله محوری امت اسلامی برشمردند

وی ادامه داد: استقامتی که امروز در میان جبهه مقاومت شاهد آن هستیم ناشی از ایمان و صبر مردم است که به یاری پروردگار به پیروزی واقعی دست پیدا خواهیم کرد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین اضافه کرد: در ۶۸ روز گذشته رژیم صهیونسیتی ۵۰ هزار تن مواد منفجره را بر سر نوار غزه ریخته است که معادل ۵ بمب اتمی می‌باشد، در این میان نوار غزه با مساحت محدودی که دارد در برابر رژیم صهیونسیتی و تمامی حامیانش سرپا مانده است.

این مقام مسؤول یادآور شد: این در حالی است که در پی حمله دشمن، فلسطین اشغالی در ۶ روز به سلطه رژیم صهیونسیتی درآمد اما، امروز با مقاومتی که وجود دارد و پس از گذشت ۶۸ روز به هیچ منفعتی نرسیده است.همین امر نشان می‌دهد که ما پیروز میدان خواهیم بود.

به گفته وی رژیم صهیونسیتی با مشکلات زیادی در میان سپاه داخلی و خارجی خود مواجه است، بخشی از این مشکلات و چالش‌ها در حمله اخیر این رژیم غاصب به غزه رقم خورده است.

ابوشریف گفت: هزینه جنگ در ۶۸ روز گذشته برای رژیم صهیونسیتی ۵۰ هزار دلار بوده است.اکثر مراکز این رژیم غاصب از کار افتاده است و اغلب نیروهای اسرائیل زمین گیر شده اند و یا مهاجرت کردند.

وی ادامه داد: کارگران خارجی آن‌ها را ترک کردند و امروز اسرائیل بسیار با چالش مواجه است، از طرفی دیگر وجه رژیم صهیونسیتی در سطوح مختلف آسیب دیده است و پلیدی و کثیفی آن‌ها نمایان شده است.

بالغ بر نیمی از شهدای غزه کودکان و زنان هستند

ابوشریف با بیان اینکه بسیاری از شهدای غزه مردم عادی بودند که توسط بمب‌های پیشرفته رژیم صهیونسیتی از بین رفتند، اضافه کرد: در نوار غزه ۷۵ هزار شهید و‌ مجروح به ثبت رسیده است، ۲/۳ از ۲۵ هزار شهید غزه زنان و کودکان بودند. در این میان طبق آخرین آمار ما، ۵۰۰ نفر از نظامیان رژیم صهیونسیتی کشته شدند و ۵ هزار نفر نیز مجروح هستند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه برخی مدعی شدند که آمارهای اعلامی از سوی رژیم صهیونسیتی واقعی نیست و تنها ۱۵ درصد ماجرا است، افزود: هرچند همین آمار هم برای رژیم صهیونسیتی و حامیان او بالا است.

مسئله فلسطین در عرصه بین‌الملل احیا شده است

وی با بیان اینکه مسئله فلسطین در عرصه بین‌المللی احیا شده در حالی دشمن سعی داشت اجازه اینکار را ندهد، ادامه داد: خوشبختانه این توطئه‌ها خنثی شد و مسئله فلسطین جایگاه اصلی خود را در جهان به دست آورد.

ابوشریف شکست دیگر رژیم صهیونسیتی را مربوط به پروژه اقتصادی برشمرد که قرار شده بود از طریق جاده ابریشم هند را رد کند و به سمت رژیم صهیونسیتی - مدیترانه و سپس اروپا برسد و گفت: این توطئه‌ها به واسطه عملیات هفتم اکتبر و طوفان الاقصی خنثی شد.همچنین قرار بود در آن توطئه آمریکا ایران و چین هم مهار شوند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین یادآور شد: امروز نتانیاهو راهی برای برگشت نداره بلکه تنها زمانی که پیروزی به همراه داشته باشد، به همین دلیل اصرار به ادامه جنگ دارند چرا که در غیر این صورت باید از صحنه سیاسی حذف شود.

ابوشریف در پایان اضافه کرد: از خداوند خواستار صبر و استقامت دارم که با حمایت امت اسلامی همراه خواهد بود، همچنین می‌خواهیم با جهاد تبیین جهان تولد اسرائیل و اقدامات این رژیم غاصب را درک کند.


 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین