در جلسه کمیسیون امنیت ملی با امیرعبداللهیان چه گذشت؟
کد خبر: 14335

در جلسه کمیسیون امنیت ملی با امیرعبداللهیان چه گذشت؟

بنابه دعوت رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در جلسه این کمیسیون حضور یافت و ضمن ارایه گزارشی از آخرین تحولات‌ غزه به سؤالات تعدادی از نمایندگان پاسخ داد.

 

بیان فردا | بنابه دعوت رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در جلسه این کمیسیون حضور یافت و ضمن ارایه گزارشی از آخرین تحولات‌ غزه به سؤالات تعدادی از نمایندگان پاسخ داد.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از تلاش ها و اقدامات وزارت امور خارجه در پیگیری حقوق حقه مردم مظلوم فلسطین تشکر و قدردانی کردند.

وزیر امور خارجه به سوال ولی اسماعیلی نماینده گرمی و انکوت راجع به آلودگی رودخانه ارس از طریق پساب نیروگاه متسامور ارمنستان، سوال دکتر طغیانی نماینده اصفهان درخصوص وظایف قانونی وزارت امور خارجه در برقراری روابط کشورمان با سازمانهای بین المللی اقتصادی و سوال دکتر ایزدخواه نماینده تهران پیرامون حق خانواده های ایرانی ساکن اروپا برای نگهداری فرزندانشان پاسخ داد و اقدامات انجام شده از سوی وزارت امور خارجه در ارتباط با موارد مطرح شده را تشریح کرد.

امیرعبداللهیان بر مبنای گزارش فنی و راستی آزمایی سازمان انرژی اتمی ایران هر گونه‌ وجود آلودگی ناشی از نیروگاه اتمی برق متسامور ارمنستان را منتفی دانست.

امیرعبداللهیان ضمن ارائه گزارشی از تحولات فلسطین از نقطه نظرات رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در این خصوص تشکر و بر تداوم‌ رایزنی و همفکری بین وزارت امور خارجه و مجلس شورای اسلامی‌ تاکید کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین