پیام تهدیدآمیز پوتین در آغاز سال نو میلادی
کد خبر: 14348

پیام تهدیدآمیز پوتین در آغاز سال نو میلادی

رییس جمهوری روسیه در سخنرانی سال نو میلادی گفت که کشورش در سال ۲۰۲۳ در دفاع از منافع، امنیت، آزادی و ارزش‌های خود قاطعانه عمل کرد.

بیان فردا | رییس جمهوری روسیه در سخنرانی سال نو میلادی گفت که کشورش در سال ۲۰۲۳ در دفاع از منافع، امنیت، آزادی و ارزش‌های خود قاطعانه عمل کرد.

«ولادیمیر پوتین» رییس جمهوری روسیه گفت که این کشور، در سال ۲۰۲۳، قاطعانه از منافع و امنیت خود دفاع کرد و شهروندان آن که به موجب سرنوشت این کشور متحد شده‌اند، باید پیش رفته و آینده را بسازند.

خبرگزاری اسپوتنیک در این باره گزارش داد که پوتین در سخنرانی سال نو برای مردم روسیه گفت: «به سال ۲۰۲۳ بدرود می‌گوییم. به زودی، به تاریخ می‌پیوندد و ما نیز باید پیش برویم و آینده را بسازیم. در سال گذشته، به سختی تلاش کردیم و چیز‌های زیادی به دست آوردیم، به دستاورد‌های مشترکمان افتخار کردیم، از موفقیت‌هایمان به وجد آمدیم و در دفاع از منافع ملی‌مان، آزادی، امنیت و ارزش‌هایمان که از ارکان مستحکم وجودمان بوده است، قاطع بودیم.»

رییس جمهوری روسیه همچنین گفت که آنچه روس‌ها را متحد می‌سازد، سرنوشت کشورشان و درک عمیقی از «اهمیت بسیار زیاد مرحله تاریخی فعلی روسیه»، اهداف بزرگ جامعه و مسئولیتی عظیم در قبال کشورشان است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین