جزییات دیدار قالیباف با سخنگوی انصارالله فاش شد
کد خبر: 14377

جزییات دیدار قالیباف با سخنگوی انصارالله فاش شد

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار سخنگوی انصارالله یمن با اشاره به اینکه ما آمریکا را در رأس موضوعات فتنه برانگیز و مشکلات جهان اسلام می‌دانیم گفت: اگر حمایت آمریکا نبود امکان نداشت رژیم صهیونیستی حتی بتواند ضربه نخست عملیات طوفان الاقصی را تحمل کند.

بیان فردا | رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار سخنگوی انصارالله یمن با اشاره به اینکه ما آمریکا را در رأس موضوعات فتنه برانگیز و مشکلات جهان اسلام می‌دانیم گفت: اگر حمایت آمریکا نبود امکان نداشت رژیم صهیونیستی حتی بتواند ضربه نخست عملیات طوفان الاقصی را تحمل کند.

محمد عبدالسلام، سخنگوی انصارالله یمن ظهر امروز (دوشنبه، ۱۱ دی ماه ۱۴۰۲) با محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در تهران دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار مسائل مورد توجه دو طرف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

قالیباف ضمن اعلام حمایت ایران از محور مقاومت و اشاره به مجاهدت مردم یمن گفت: ما آمریکا را در رأس موضوعات فتنه برانگیز و مشکلات جهان اسلام می‌دانیم.

قالیباف اضافه کرد: بی‌شک مسئولیت اصلی جنگ غزه بر عهده آمریکا است؛ چنانچه اگر حضور آمریکایی‌ها و حمایتشان در حوزه نظامی و مدیریتی نبود امکان نداشت رژیم صهیونیستی حتی بتواند ضربه نخست عملیات طوفان الاقصی را تحمل کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتحاد و همگرایی جبهه مقاومت در مقابله با دشمنان گفت: در این زمینه نباید سنت‌های الهی و همراهی مردم را به‌عنوان دو رکن اساسی فراموش کنیم که همه ترس دشمن نیز از پایداری ما بر این مسائل است.

محمد عبدالسلام، سخنگوی انصارالله یمن نیز در این دیدار با حمایت گسترده ملت یمن از مردم فلسطین گفت: موضع مردم یمن در قبال این مسئله، برگرفته از ایمان و عقیده آنهاست.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از ملت یمن، تأکید کرد: توانمندی‌های یمن که امروز شامل سلاح و اراده ملت یمن است، همه و همه در خدمت مصالح مسلمانان قرار می‌گیرد.

عبدالسلام افزود: امروز یمن به جایی رسیده که می‌تواند یک موضع عملیاتی را در کنار جبهه مقاومت اتخاذ کند و به ویژه رویکرد فرهنگی، ایمانی و عقیدتی ما ایستادگی در برابر زورگویی‌های اسرائیل و آمریکا در منطقه است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین