تقدیر امیرعبداللهیان از موضع مقتدرانه یمن
کد خبر: 14383

تقدیر امیرعبداللهیان از موضع مقتدرانه یمن

وزیر امور خارجه ایران در دیدار رئیس هیأت مذاکره‌کننده دولت نجات ملی یمن از موضع قوی و مقتدرانه انصارالله در حمایت از مردم مظلوم فلسطین تقدیر و تشکر کرد.

بیان فردا | وزیر امور خارجه ایران در دیدار رئیس هیأت مذاکره‌کننده دولت نجات ملی یمن از موضع قوی و مقتدرانه انصارالله در حمایت از مردم مظلوم فلسطین تقدیر و تشکر کرد.

«محمد عبدالسلام» سخنگو و رئیس هیات مذاکره‌کننده دولت نجات ملی یمن روز دوشنبه با «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار امیرعبداللهیان ضمن اعلام حمایت جمهوری اسلامی ایران از صلح در یمن و ابراز خرسندی از روند رو به پیشرفت مذاکرات یمن و عربستان سعودی، تاکید کرد جمهوری اسلامی ایران همواره از خواست و اراده مردم یمن پشتیبانی می‌کند.

وزیر امور خارجه ایران همچنین در این دیدار از موضع قوی و مقتدرانه انصارالله در حمایت از مردم مظلوم فلسطین تقدیر و تشکر کرد رئیس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی نیز از حمایت‌های سیاسی مداوم جمهوری اسلامی ایران از جبهه مقاومت تقدیر کرد و وزیر امور خارجه ایران را در جریان آخرین تحولات صلح در یمن قرار داد.

ارتش یمن از زمان آغاز جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین در غزه، علاوه بر هدف قرار دادن مواضع صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی خصوصا شهر «ایلات» در جنوب آن، منافع اقتصادی این رژیم را نیز هدف گرفته و از ورود کشتی‌های مرتبط به رژیم صهیونیستی به بنادر فلسطین اشغالی جلوگیری می‌کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین