پیام تهدیدآمیز رئیسی برای عاملان انفجار کرمان
کد خبر: 14467

پیام تهدیدآمیز رئیسی برای عاملان انفجار کرمان

رییس جمهور در پاسخ به تماس تلفنی رییس جمهور ترکمنستان تاکید کرد: قطعا با مغزهای فاسدی که جنایت تروریستی کرمان را طراحی کرده و دست‌های آلوده‌ قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

بیان فردا | رییس جمهور در پاسخ به تماس تلفنی رییس جمهور ترکمنستان تاکید کرد: قطعا با مغزهای فاسدی که جنایت تروریستی کرمان را طراحی کرده و دست‌های آلوده‌ قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

«سردار بردی محمد اف» رئیس جمهور ترکمنستان در تماسی تلفنی با حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان ضمن محکوم کردن جنایت تروریستی و ضد انسانی حمله به زائران گلزار شهدای کرمان، شهادت تعدادی از هموطنان‌مان را از طرف دولت و ملت ترکمنستان و همچنین رهبر ملی و رئیس شورای مصحلت خلق این کشور به دولت و ملت ایران بویژه خانواده جانباختگان تسلیت گفت.

رئیسی نیز در این گفتگوی تلفنی ضمن تشکر از تسلیت جنایت حمله به تروریستی به زائرین گلزار شهدای کرمان و ابراز همدردی رئیس جمهور ترکمنستان به دولت و ملت ایران تاکید کرد: قطعاً با مغزهای فاسدی که این جنایت تروریستی را طراحی کرده و دست‌های آلوده‌ای که به انجام آن مبادرت کرده‌اند قاطعانه برخورد خواهد شد.

رئیسی همچنین با اشاره به شکست صهیونیست‌ها در تحقق اهداف اعلامی در حمله به غزه و هجمه جهانی علیه جنایتگری این رژیم تصریح کرد: تجربه تاریخی ثابت کرده است، این گونه اقدامات تروریستی نه تنها نتیجه‌ای برای عاملان، آمران و حامیان ترور و تروریست نخواهد داشت بلکه موجب آشکار شدن هر چه بیشتر ماهیت جنایتکاران این رژیم و حامیان آن برای مردم دنیا خواهد شد.

رئیس جمهور با بیان اینکه روابط ما با کشور دوست و برادر ترکمنستان در سطح بسیار خوبی قرار دارد، تاکید کرد: با اراده‌ای که بین مسئولین عالی‌رتبه دو کشور وجود دارد، گام‌های خوبی در توسعه همکارهای دو کشور برداشته خواهد شد.

رئیس جمهور ترکمنستان نیز جمهوری اسلامی ایران را از مهمترین شرکای تجاری ترکمنستان دانست و افزود: دو کشور علاوه بر روابط خوب و مستحکم از امکانات و ظرفیت‌های بسیاری برای توسعه همکاری برخوردارند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین