سال ۲۰۲۴ سال جنگ خواهد بود
کد خبر: 14967
وزیر جنگ اسرائیل:

سال ۲۰۲۴ سال جنگ خواهد بود

یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز -دوشنبه- اعلام کرد: سال ۲۰۲۴ سال جنگ خواهد بود و ما در آن پیروز خواهیم شد چرا که عزم خود را برای آن جزم کرده‌ایم.

بیان فردا | یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز -دوشنبه- اعلام کرد: سال ۲۰۲۴ سال جنگ خواهد بود و ما در آن پیروز خواهیم شد چرا که عزم خود را برای آن جزم کرده‌ایم.

به نقل از الجزیره، گالانت گفت: طی ۱۰۰ روز، ما از جنگ در منطقه‌مان، به جنگ در داخل نوار غزه انتقال یافتیم. باید در این جنگ پیروز شویم و ما امتیازدهی نخواهیم کرد و راه دیگری وجود ندارد. ما حماس و هر کس را که در حمله ۷ اکتبر شرکت کرد، از بین خواهیم برد.

وی عنوان داشت: ما به پیروزی پایبند هستیم و باید توانمندی‌های حماس را از بین ببریم و اسیران را بازگردانیم. قدرت نظامی تنها ضامن برای بازگرداندن اسیران و تحقق اهداف جنگ است. ما ساختار جنگی حماس را در تمامی مناطق نوار غزه از بین بردیم.

گالانت تصریح کرد: مرحله عملیات زمینی فشرده در شمال نوار غزه پایان یافت و به زودی نیز در جنوب، این عملیات پایان خواهد یافت تا ما وارد مرحله بعدی شویم. وزیر جنگ رژیم صهیونیستی عنوان داشت: فلسطینی‌ها بر غزه در آینده حکم‌رانی خواهند کرد.

گالانت با بیان اینکه در هنگام پایان جنگ، تهدید نظامی از جانب غزه وجود نخواهد داشت، گفت: نظام آتی در غزه باید در یک قدرت غیر متخاصم با اسرائیل متمرکز باشد.

وی افزود: من به بنیامین نتانیاهو و بنی گانتس می‌گویم که دولت وحدت برای پیروزی ما در جنگ و تحقق اهداف آن مهم است. ما باید وحدت خود را در میدان نبرد تقویت کنیم تا اهداف جنگ را محقق سازیم. حماس از دودستگی بین ما بهره می‌برد

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین