حتما برخورد‌های دیگری با تروریست‌ها انجام خواهد شد
کد خبر: 15056
نماینده مجلس:

حتما برخورد‌های دیگری با تروریست‌ها انجام خواهد شد

نایب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات سپاه پاسداران علیه تروریست‌ها پاسخ شفاف جمهوری اسلامی ایران به دشمنان بود و همان طوری که اعلام شد ماجرا به اینجا ختم نخواهد شد.

بیان فردا | هادی بیگی نژاد با اشاره به عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه متجاوزان تروریستی، بیان کرد: این عملیات پاسخ شفاف جمهوری اسلامی ایران به تروریست‌ها بود. در عملیات سپاه پاسداران کسانی مورد هدف قرار گرفتند که در راه ایجاد ناامنی در ایران بودند. از سوی دیگر همان طوری که جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد این پایان کار نبوده و ماجرا ادامه دارد. ماجرا به اینجا ختم نمی شود.

وی در ادامه با بیان اینکه حتما برخوردهای دیگری نیز با تروریست‌ها  انجام خواهد شد که خودشان متوجه می‌شوند، اظهار کرد:  اگر کشوری بخواهد اینگونه علنی علیه جمهوری اسلامی ایران موضع بگیرد و در منطقه‌ای ناامنی ایجاد کند ما حتما با آن برخورد خواهیم کرد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: پیام دیگر عملیات موشکی سپاه در انهدام مقر تروریست ها، به کشورهایی بود که امکانات خود را برای برخورد با جمهوری اسلامی در اختیار دشمن قرار می‌دهند که بدانند این اقدام حتما برای آنان هزینه زا خواهد بود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران با نترسیدن بیان شد. این موشک ها در جایی رفت که آمریکایی ها نیز حضور داشتند، از لحاظ نظامی نقطه زنی به نمایش گذاشته شد.

بیگی‌نژاد در پایان تصریح کرد: عملیات سپاه نشان داد که جمهوری اسلامی ایران هیچ ترس و واهمه ای از دیگران ندارد. پیامی به آمریکایی ها بود که فکر نکنند ما نیز مانند سایر کشورها از آنها می ترسیم. دیگر ترسی از آمریکا در منطقه وجود ندارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین