زلنسکی خانواده پوتین را تهدید کرد!
کد خبر: 15081

زلنسکی خانواده پوتین را تهدید کرد!

رئیس‌ جمهور اوکراین در جریان سخنرانی در مجمع جهانی اقتصاد تمام خانواده همتای روس خود را با «محاکمه کیفری و حبس طولانی مدت» تهدید کرد.

بیان فردا | رئیس‌ جمهور اوکراین در جریان سخنرانی در مجمع جهانی اقتصاد تمام خانواده همتای روس خود را با «محاکمه کیفری و حبس طولانی مدت» تهدید کرد.

«ولودیمیر زلنسکی» رئیس‌جمهور اوکراین در جریان مجمع جهانی اقتصاد در داووس درخواست تسلیحات، پول و مهمات را بار دیگر عنوان کرد تا بتواند در مقابل روسیه جنگ کند اما در قسمتی از سخنرانی‌اش به خانواده «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه پرداخت.

طبق گزارش راشا تودی، رئیس‌جمهور اوکراین ادعا کرد: پوتین نه در این دنیا و نه در دنیای دیگر آرامش نخواهد داشت. هم‌چنین نه فرزندانش و نه نوه‌هایش آرامش نخواهند داشت. رئیس‌جمهور روسیه تنها دلیل جنگ‌ها و درگیری‌ها است. او به دلیل این تهاجم باید پاسخگو شود.

او افزود: بله، ما تروریست نیستیم، درنتیجه اینها محاکمه کیفری خواهند داشت و کل خانواده پوتین تعطیلات چند ساله‌ای را پشت میله‌های زندان سپری خواهند کرد!

اشاره زلنسکی به نوه‌های پوتین تنها یک روز پس از آن صورت گرفت که «آنه اپلبام» روزنامه‌نگار آمریکایی و همسر وزیر امور خارجه لهستان ادعا کرد که رئیس‌جمهور روسیه «نوه‌ای با تابعیت هلندی دارد». منبع او یکی از همکاران «الکسی ناوالنی» منتقد سرسخت پوتین است که در زندان به سر می‌برد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین