جنجال بزرگ ۱۴۰ سکه طلا در مجلس
کد خبر: 15292

جنجال بزرگ ۱۴۰ سکه طلا در مجلس

«جنجال ۱۴۰ سکه طلا در مجلس» تیتر گزارش روزنامه اعتماد درباره ادعای جنجال برانگیز رائفی پور مبنی بر دریافت ۱۴۰ سکه از سوی یک نماینده و رشوه گرفتن برخی دیگر از نمایندگان است.

بیان فردا | «جنجال ۱۴۰ سکه طلا در مجلس» تیتر گزارش روزنامه اعتماد درباره ادعای جنجال برانگیز رائفی پور مبنی بر دریافت ۱۴۰ سکه از سوی یک نماینده و رشوه گرفتن برخی دیگر از نمایندگان است. 

«در مجلس کنونی نماینده‌ای داریم که ۱۴۰ سکه گرفته و تایید صلاحیت شده است.» این عباراتی است که علی‌اکبر رائفی‌پور که حتی چهره‌های اصولگرای مجلس یازدهم هم با طعنه او را «مرد همه‌چیزدان» خطاب می‌کنند در پخش زنده شبکه افق به عنوان ارگان رسانه‌ای جبهه پایداری در صدا و سیما مطرح کرده است.

رائفی‌پور خودش چقدر پول می‌گیرد؟ لشکر سایبری رائفی پور علیه قالیباف به خط شدند.نزدیکی فعالیت‌های موسسه مصاف با جبهه پایداری مخاطبان را به یاد منازعات قبلی جریان عدالت‌خواه با نواصولگرایان انداخت. 

به نظر می‌رسد، این بار نوبت موسسه مصاف است که به جای عدالت‌خواهان در شمایل افشاکننده تخلفات نواصولگرایان وارد میدان سیاست شده است.اما باید دید منابعی که یک‌بار اطلاعات پنهانی سیسمونی‌گیت را در اختیار عدالت‌خواهان قرار می‌دهند و بار دیگر اطلاعات طبقه‌بندی ‌شده تخلفات یک نماینده را در اختیار موسسه مصاف، متعلق به کدام نهاد یا سازمان هستند؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین