اخراج کارمندان آمریکایی و انگلیسی از یمن
کد خبر: 15429

اخراج کارمندان آمریکایی و انگلیسی از یمن

در پی حملات مکرر آمریکا و انگلیس علیه مواضع جنبش انصارالله یمن، یک منبع ارشد سازمان ملل در صنعا شامگاه سه شنبه تاکید کرد این جنبش اعلام کرده است کارکنان دارای تابعیت آمریکایی و انگلیسی حاضر در یمن، عناصر نامطلوب به شمار می‌روند.

بیان فردا | در پی حملات مکرر آمریکا و انگلیس علیه مواضع جنبش انصارالله یمن، یک منبع ارشد سازمان ملل در صنعا شامگاه سه شنبه تاکید کرد این جنبش اعلام کرده است کارکنان دارای تابعیت آمریکایی و انگلیسی حاضر در یمن، عناصر نامطلوب به شمار می‌روند.

این منبع بلندپایه سازمان ملل که در صنعا حضور دارد، گفت انصارالله اطلاع داد که کارمندان سازمان ملل با ملیت‌های آمریکایی و انگلیسی عناصری نامطلوب هستند.

منبع مذکور به سایت خبری المیادین تاکید کرد جنبش انصارالله به کارمندان آمریکایی و انگلیسی یک ماه فرصت داد تا مناطق تحت کنترل آن را ترک کنند.

وی همچنین خبر داد که انصارالله قصد دارد در مناطق تحت کنترل خود، از کارکنانی که تابعیت انگلیسی و آمریکایی دارند، استفاده نکند.

یمنی‌ها بارها تاکید کرده‌اند به این تجاوزات آمریکا و انگلیس علیه مواضع خود پاسخ می‌دهند و حملات به کشتی‌های مرتبط با رژیم صهیونیستی تا زمان پایان تجاوزات نظامی علیه غزه ادامه می‌یابد. 

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین