کنایه جالب زیدآبادی به بی رقیب بودن رئیسی در انتخابات
کد خبر: 15535

کنایه جالب زیدآبادی به بی رقیب بودن رئیسی در انتخابات

زیدآبادی به رقیب نداشتن ابراهیم رئیسی در انتخابات خبرگان در حوزه انتخابیه خراسان جنوبی کنایه زد و نوشت: واقعاً این همه خرج و هزینه از جیب مردم برای تعیین اعضای خبرگان در قالب "انتخابات" برای چیست؟

بیان فردا | زیدآبادی به رقیب نداشتن ابراهیم رئیسی در انتخابات خبرگان در حوزه انتخابیه خراسان جنوبی کنایه زد و نوشت: واقعاً این همه خرج و هزینه از جیب مردم برای تعیین اعضای خبرگان در قالب "انتخابات" برای چیست؟ 

احمد زیدآبادی فعال سیاسی اصلاح طلب به رقیب نداشتن رئیسی در انتخابات خبرگان در حوزه انتخابیه خراسان جنوبی اشاره کرده و نوشته است:

وقتی سید ابراهیم رئیسی فقط با رأی یک نفر می‌تواند از حوزهٔ خراسان جنوبی وارد مجلس خبرگان شود، دیگر بر اساس کدام تعریف می‌توان چنین پدیده‌ای را انتخابات نامید؟

وقتی شورای نگهبان اصرار دارد ظاهر یک امر را هم رعایت نکند، دیگر چه ضرورتی برای تحمیل نام انتخابات به آن امر است؟

واقعاً این همه خرج و هزینه از جیب مردم برای تعیین اعضای خبرگان در قالب "انتخابات" برای چیست؟

خودِ شورای نگهبان به جای ۱۳۶ نفر ۸۸ نفر را معرفی کند، هم سنگین‌تر است و هم کم‌خرج‌تر و هم کم‌مسئله‌تر.

اگر همانطور که شیخ محمدتقی مصباح یزدی گفته است، منظور از این نام‌گذاری صرفاً "جدال بر مبنای مقبولات" دنیای غرب است، باید عرض کنم که این مربوط به اوایل انقلاب بوده که مردم هنوز درک روشنی از قضایا نداشته‌اند. الان دیگر از آن تاریخ حدود نیم قرن سپری شده و همهٔ ما ایرانیان از هر حیث متوجه ماجرا شده‌ایم. بنابراین، برای کاری که در یک لحظه و با یک دستور ساده انجام می‌شود واقعاً راضی به این همه زحمت نیستیم!

وقتی به قول آقای مصباح "مردم حق ندارند خودشان تصمیم بگیرند که برای خودشان حقوقی قرار دهند چون مالک خودشان نیستند" دیگر تولید این همه دردسر برای خودتان و مردم برای چیست؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین