حملات حزب‌الله به مقر فرماندهی سری اسرائیل
کد خبر: 15552

حملات حزب‌الله به مقر فرماندهی سری اسرائیل

مبارزان حزب الله لبنان مقر فرماندهی سری اشغالگران صهیونیست و همچنین مواضع این رژیم در مناطق اشغالی جنوب لبنان و شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین را هدف حملات موشکی و راکتی قرار دادند.

بیان فردا | مبارزان حزب الله لبنان مقر فرماندهی سری اشغالگران صهیونیست و همچنین مواضع این رژیم در مناطق اشغالی جنوب لبنان و شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین را هدف حملات موشکی و راکتی قرار دادند.

مبارزان حزب الله لبنان مقر فرماندهی سری اشغالگران در پایگاه نظامی زبدین در مزارع اشغالی شبعا را با موشک «فلق ۱» هدف قرار دادند که بر اثر آن، تلفات قطعی به دشمن صهیونیست وارد آمد.

حزب الله لبنان همچنین در بیانیه ای اعلام کرد مواضع نیروهای دشمن صهیونیستی را در اطراف پایگاه شومیرا با موشک هدف قرار داده که بر اثر آن، تلفات قطعی بر اشغالگران وارد کرده است.

حزب الله لبنان همچنین تأکید کرد تجهیزات جاسوسی رژیم اشغالگر را در اطراف پایگاه «الناقوره» با «سلاح مناسب» هدف قرار داده است که بر اثر آن، شماری از نظامیان اشغالگر به طور مستقیم هدف قرار گرفتند.

از سوی دیگر، رسانه های صهیونیست اعلام کردند به دنبال انتشار اخباری مبنی بر نفوذ یک پهپاد به آسمان سرزمین های اشغالی، آژیر خطر در شمال این منطقه به صدا درآمد.

در همین راستا رسانه های لبنانی از حمله توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی به اطراف روستای راشیا الفخار و الهباریه و همچنین حمله هوایی اشغالگران به روستای عیتا الشعب و اطراف روستاهای بلیدا و مروحین خبر دادند.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین