تهدیداتی را از میان کلمات مقامات آمریکایی می‌شنویم
کد خبر: 15826
سردار سلامی، فرمانده کل سپاه:

تهدیداتی را از میان کلمات مقامات آمریکایی می‌شنویم

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه این روزها از میان کلمات مقامات آمریکایی برخی تهدیدات را می‌شنویم، گفت: به آنها می‌گوییم شما ما را آزموده‌اید و همدیگر را می‌شناسیم، هیچ تهدیدی را بدون پاسخ نمی‌گذاریم.

 

بیان فردا | فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه این روزها از میان کلمات مقامات آمریکایی برخی تهدیدات را می‌شنویم، گفت: به آنها می‌گوییم شما ما را آزموده‌اید و همدیگر را می‌شناسیم، هیچ تهدیدی را بدون پاسخ نمی‌گذاریم.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز چهارشنبه - یازدهم بهمن ماه - در اجلاسیه پایانی کنگره ملی ۲۴ هزار شهید پایتخت که در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد، با بیان اینکه به روح تابناک همه شهدای عزیز به‌ ویژه ۲۴ هزار شهید سربلند تهران تحیت الهی را نثار می‌کنیم، اظهار داشت: رهبر عظیم‌الشأن ما با تدبیر الهی، شجاعانه در قلب همه مخاطرات سهمگین ایستاد تا روح مکتب مقاومت را در میان مکتب اسلام زنده و پاینده نگه دارد.

وی با اشاره به اینکه تعابیر، توصیفات و روایت‌های ستایش برانگیز رهبر عزیزمان از تهران و شهیدان جامع، کامل و الهام‌بخش بود، افزود: با الهام از فرمایشات معظم‌له، تهران واقعاً یک جهان‌شهر و نقطه تلاقی‌ نگاه مزورانه شیاطین عالم و مدفن سیاست‌های استکبارگران، شهر حماسه، رویدادها و شهر ۲۲ بهمن‌هاست.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: تهران شهر ۲۲ بهمن‌های تماشایی، شهر فرازها، تاریخ، ایستادگی، معیارها و میزان‌ها، کورکننده چشمان دشمنان، شهر آگاهی، الهام‌بخش معنا، غیرت، ایستادگی، شکوه و عظمت تمدن است.

سردار سلامی تصریح کرد: گاه دشمنان تهدید می‌کنند و این روزها هم از میان کلمات مقامات آمریکایی برخی تهدیدات را می‌شنویم، ما به آنها می‌گوییم شما ما را آزموده‌اید و همدیگر را می‌شناسیم، هیچ تهدیدی را بدون پاسخ نمی‌گذاریم.

وی افزود: به دنبال جنگ نیستیم ولی از جنگ نمی هراسیم‌ و این حقیقتی است که در جامعه ما جریان دارد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: شمشیر جهاد ضامن عزت ما است، ما جنگ طلب نیستیم اما از خود و شکوهمان دفاع می‌کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین