افراد و گروه‌هایی با عناوینی چون ذوب در ولایت مسیر اصلی انقلاب را به انحراف کشاندند
کد خبر: 15966
فاطمه راکعی:

افراد و گروه‌هایی با عناوینی چون ذوب در ولایت مسیر اصلی انقلاب را به انحراف کشاندند

فاطمه راکعی نوشت: افراد و گروه‌هایی با عناوینی چون ذوب در ولایت و طرفداران انقلاب و...وارد میدان شدند و آرام آرام مسیر اصلی انقلاب را به انحراف کشاندند.

 

بیان فردا | فاطمه راکعی | با گذشت زمان مشخص شد، افراد و جریاناتی که قبل از انقلاب با دیدگاه‌های سیاسی، فرهنگی و حاکمیتی امام مخالفت‌ها و حتی در برابر ایشان موضع‌گیری‌های جدی داشتند، اعلام می‌کردند نباید از ظرف آبی که فرزند امام نوشیده، آب خورد، در دوران جنگ در پستوهای عافیت خزیده بودند و... پس از فوت ایشان صحنه‌گردان برنامه‌هایی شده‌اند تا میراث امام را به حاشیه رانده و قرائت خود را از اسلام و انقلاب حاکم سازند.

دردآور اینکه این افراد و گروه‌ها با عناوینی چون ذوب در ولایت و طرفداران انقلاب و...وارد میدان شدند و آرام آرام مسیر اصلی انقلاب را به انحراف کشاندند. امروز که این گروه‌ها سیطره قابل توجهی بر نهادهای تصمیم‌ساز دارند، می‌توان دید تا چه اندازه دیدگاه‌های این جریانات با جمهوری اسلامی مورد نظر امام(ره) منافات دارد.

باید دید تا چه اندازه به قرائت امام(ره) که تاکید داشتند نظامیان نباید در حکومت دخالت کرده و باید کار خود را بکنند، امامی که در فاصله یک‌سال پس از پیروزی انقلاب 5گزینش مهم از جمله رفراندوم‌های بنیادین برگزار کرده، امامی که نظارت استصوابی را مغایر تحقق اراده مردم می‌دانستند، امامی که یک تار موی کوخ‌نشینان را برتر از کاخ‌نشینان می‌دانستند و...توجه شده است.

اساسا امام(ره) اگر می‌دیدند دامنه وسیعی از یاران راستین انقلاب ردصلاحیت می‌شوند، بسیاری از اقشار محروم این کشور ثروتمند سر در زباله کرده و روزی خود را از میان سطل‌های زباله جست‌وجو می‌کنند، ارتباط ایران با جهان پیرامونی قطع یا محدود شده، توجه نسل‌های جدید با ارزش‌های اسلام و انقلاب کم شده و با بسیاری از زنان و دختران این کشور به بهانه حجاب برخورد می‌شود و... چه واکنشی به حکمرانان و سیاستگذاران نشان می‌دادند و آیا دوباره خطبه‌های آتشین خود را در نقد وضع موجود ایراد نمی‌کردند؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین