کد خبر: 16248

اسرائیل جنوب لبنان را بمباران کرد/ شهادت یک زن و ۲ کودک

در اثر بمباران هوایی اسرائیل در روستایی در جنوب لبنان در روز چهارشنبه ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) دست کم سه نفر شامل یک زن و دو کودک شهید شدند.

بیان فردا | خبرگزاری رویترز با نقل این خبر از دو منبع امنیتی همچنین اعلام کرد که در این حملات در جنوب لبنان دست کم هفت نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

ارتش اسرائیل روز چهارشنبه اعلام کرد هواپیماهای جنگی‌اش «مجموعه‌ای از حملات به لبنان» را انجام داده‌اند، موضوعی که نگرانی‌ها از تشدید تنش بین دو کشور هم‌مرز پس از ماه‌ها تبادل آتش روزانه در چارچوب جنگ غزه را افزایش داده است.

این حمله ساعاتی پس از آن انجام گرفت که یک موشک از لبنان به شمال اسرائیل شلیک شد و به گفته مقامات درمانی اسرائیل، ۷ نفر از جمله ۵ نفر را در شهر صفد مجروح کرد. حزب‌الله لبنان تا این زمان مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.

رژیم صهیونیستی به طور منظم جنوب لبنان را بمباران می‌کند و حملات هدفمندی را علیه مقامات حزب‌الله انجام می‌دهد. در جریان حملات اخیر اسرائیل به جنوب لبنان، دو کودک و یک زن به شهادت رسیدند.

ارتش اسرائیل تا این زمان جزئیات بیشتری از این حملات ارائه نکرده است، اما رسانه‌های لبنانی اعلام کردند که حملات امروز در سه روستای ادشیط، سوانح و شهابیه انجام شده است.

انتهای پیام

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین