واکنش دیرهنگام وزیرامورخارجه به انسداد حساب‌های رهبرانقلاب در اینستاگرام
کد خبر: 16552

واکنش دیرهنگام وزیرامورخارجه به انسداد حساب‌های رهبرانقلاب در اینستاگرام

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: اقدام امپراطوری متا در سانسور سخنان مقام معظم رهبری غیر اخلاقی و توهین به میلیون‌ها دنبال کننده مواضع و اخبار ایشان است.

 

 

بیان فردا | حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه با ارسال دیدگاه‌های خود به پایگاه خبری میدل ایست آی در لندن، به ادعاهای بی اساس متا در بستن حسابهای مقام معظم رهبری در اینستاگرام و فیس‌بوک واکنش نشان داد.

این واکنش دیرهنگام، درحالی است انجام شده که حساب‌های مقام معظم رهبری در فیسبوک و اینستاگرام از حدود یک ماه پیش مسدود شده بود. (اینجا بخوانید)

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اقدام‌ شرکت متا برای بستن حساب‌های اینستاگرام و فیس‌بوک مقام معظم رهبری گفت: شعارهای آزادی بیان توسط برخی مدعیان غربی، شعاری توخالی و نمایشی و پوششی برای اهداف نامشروع سیاسی آنهاست. مسدود کردن حساب‌های رهبر معظم انقلاب نه فقط خلاف آزادی بیان، بلکه توهین به میلیون‌ها دنبال کننده مواضع و اخبار ایشان است.

امیرعبداللهیان اقدام ضد آزادی بیان شرکت متا در مسدود کردن حساب‌های رسانه رهبر معظم انقلاب را محکوم کرد و گفت: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رساترین صدای حامی ملت مظلوم فلسطین و غزه در جهان است و امپراطوری «سیلیکون‌ولی» نمی‌تواند مانع رسیدن این صدا به افکار عمومی دنیا شود.

بر اساس اعلام وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، وی تاکید کرد: از نشانه‌های فروپاشی اخلاق و نظام اخلاقی جهان، رفتار بی‌دلیل پلتفرم‌های آمریکایی در سانسور سخنان حضرت آیت ‌الله خامنه‌ای و حامیان مردم آواره غزه و بیش از ۳۰ هزار شهید فلسطینی در ۵ ماه اخیر است و این شرکت باید پاسخگوی رفتار خلاف قاعده و ضداخلاقی خود باشد.

انتهای پیام

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین