افشاگری سردبیر خبرگزاری مجلس درباره شب حضور رسایی در تلویزیون؛ معاون برکنار شده صداوسیما در اتاق پخش بود و سوال ها را به مجری می‌گفت تا بپرسد
کد خبر: 16575

افشاگری سردبیر خبرگزاری مجلس درباره شب حضور رسایی در تلویزیون؛ معاون برکنار شده صداوسیما در اتاق پخش بود و سوال ها را به مجری می‌گفت تا بپرسد

سردبیر خبرگزاری مجلس در واکنش به برکناری معاون سیاسی صداوسیما نوشت: ‌پرسیدم در آن شب کذایی که رسایی مهمان برنامه بود چه کسی در رژی پخش بود؟ گفت خدابخشی. گفتم چه کسی توی گوشی به مجری برنامه می گفت آن سوالات را علیه ‎قالیباف و سپاه بپرسد گفت: شخص خدابخشی.

محمد عکاف، سردبیر خبرگزاری مجلس در واکنش به برکناری معاون سیاسی صداوسیما نوشت: در شب حضور رسایی در تلویزیون، خدابخشی در اتاق پخش بود و سوال‌ها را در گوشی به مجری می‌گفت تا بپرسد.

آنگونه که انتخاب روایت می کند، وی در این باره نوشت: ‌پرسیدم در آن شب کذایی که رسایی مهمان برنامه بود چه کسی در رژی پخش بود؟ گفت خدابخشی. گفتم چه کسی توی گوشی به مجری برنامه می گفت آن سوالات را علیه ‎قالیباف و سپاه بپرسد گفت: شخص خدابخشی.

گفتم الان چه خبر؟ گفت تا به امروز این حجم از شادی کارکنان ‎صداوسیما ندیده بودم.

گفتنی است که حضور پنج‌شنبه شب حمید رسایی منتخب مردم تهران در مجلس و محتوای سخنان او در محکوم کردن برخی رسانه‌ها در حمایت از محمدباقر قالیباف در زمان انتخابات مجلس، در کنار عملکرد مجری برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی برانگیخته است. رسایی در جریان این گفت‌وگوی ویژه خبری در سخنانش برخی از رسانه‌ها از جمله روزنامه جوان و خبرگزاری تسنیم را متهم به هواداری از «آن‌ها که می‌خواهند رئیس مجلس» بشوند کرد و در ادامه با اصرارهای مجری این برنامه به صراحت از محمدباقر قالیباف نام برد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین