واکنش کیهان به بیانیه انتخاباتی سیدمحمد خاتمی
کد خبر: 17327

واکنش کیهان به بیانیه انتخاباتی سیدمحمد خاتمی

روزنامه کیهان در شماره امروز خود به بیانیه انتخاباتی سید محمد خاتمی واکنش نشان داده است.

بیان فردا | حکمرانی | روزنامه کیهان به مدیر مسئولی حسین شریعتمداری در ستون گفت و شنود شماره امروز خود به بیانیه انتخاباتی سیدمحمدخاتمی، واکنش نشان داد و با تکرار ادعاهایی که پیشتر کذب بودند آن به اثبات رسیده بود، نوشت:  « گفت: آقای خاتمی گفته است «انتخابات باید سالم و رقابتی باشد و انتخاب‌کننده مردم باشند نه حاکمان و ما تا رسیدن به انتخاباتی معیار فاصله داریم»!
گفتم: باید از او پرسید؛ چه دستاویزی پیش جرج سوروس داری که جرأت نمی‌کنی حتی یک کلمه هم برخلاف نظرات دیکته‌شده او علیه ایران و انقلاب بر زبان‌آوری؟!
گفت: یادش رفته که در انتخابات ۸۸ به دستور مستقیم جرج سوروس و با اسم رمز تقلب، زیر میز جمهوریت زدند حالا همان طرح توطئه سوروس را با تغییر صورت‌مسئله دنبال می‌کند!
گفتم: در فتنه آمریکایی - اسرائیلی ۸۸ با ادعای تقلب ۸ ماه مملکت را به آشوب کشید و‌لی بعد اعتراف کرد که تقلبی صورت نگرفته است! و هیچ مرکز اطلاعاتی و قضائی هم او را به محاکمه نکشید که وقتی می‌دانستید تقلبی در کار نیست چرا مملکت را به آشوب کشیدید؟! بی‌حساب نبود که تارنمای فارسی‌زبان وزارت خارجه اسرائیل از قول نتانیاهو این جماعت را بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در داخل ایران معرفی کرده بود!
گفت: کجای کاری؟! همان شب قبل از انتخابات ۸۸ یعنی ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن) 
مایکل لدین در مصاحبه با نیویورک تایمز گفته بود «فردا در ایران یک انتخابات برگزار نخواهد شد، بلکه یک انقلاب رنگی کلید می‌خورد‌»! و فردای آن روز، خاتمی و موسوی و بقیه اجق وجق‌های مدعی اصلاحات همان برنامه رسماً اعلام‌شده مایکل لدین را به اجرا گذاشتند. 
گفتم: یارو با عجله نزد یک فالگیر رفت که فالش را بگیرد. فالگیر گفت؛ فردا یکی از نزدیکانت کشته می‌شود! طرف گفت؛ این را که خودم هم می‌دانم. بگو دستگیر هم می‌شوم؟!»
 
انتهای پیام

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین