برادر ابراهیم رئیسی: برای ادامه راه دولت شهید رئیسی اجماع کنید
کد خبر: 17508

برادر ابراهیم رئیسی: برای ادامه راه دولت شهید رئیسی اجماع کنید

سید علی رئیس الساداتی، برادر رئیس جمهور فقید کشورمان در یادداشتی از کاندیداهای انتخابات خواست که با نمایش عقلانیتِ انقلابی و جلوه‌های ایثار و ازخودگذشتگی، بر وحدت و اجماع بر روی یک نامزد تمرکز کنند.

بیان فردا | در یادداشت سید علی رئیس الساداتی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا»

بیش از یک ماه از شهادت رئیس جمهور عزیزمان، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی می‌گذرد و سیل توجه و هم‌دردی از سوی مردم شریف ایران، دوستداران انقلاب اسلامی و علاقه‌مندان به ایشان در خارج و داخل از کشور را شاهد بودیم. حادثه‌ای که به فرموده مقام معظم رهبری به خلق یک حماسه منجر شد. اما با توجه به شرابط کنونی وظیفه دارم مطالبی را به عرض برسانم:  

در این برههٔ حساس، از عموم مردم شریف ایران تقاضامندم که با آگاهی و بصیرت مبتنی بر تجربیات گران‌مایهٔ چهار دههٔ انقلاب که با هزینهٔ فراوان و رشادت و شهادت فرزندان عزیز این مرز و بوم در عرصه‌های مختلف رقم خورده، هوشیارانه مراقب باشند که تشکیک‌ها در عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی، آن‌ها را اولاً از حفظ مهمترین دستاورد ملت ایران یعنی استقلال و آزادی از نظام بین‌المللی سلطه منحرف نکرده و ثانیاً نقش دشمنان خارجی و جریان نفوذ داخلی را دراین زمینه دست کم نگیرند.

همچنین به‌نوبهٔ خود از نامزدهای محترمی که پا در میدان رقابت نهاده و به ‌انحای مختلف بر ادامهٔ‌ راه شهید رئیسی عزیز و نیز تداوم توفیقات ایشان تأکید داشته‌اند، سپاسگزاری می‌نمایم و با عنایت به این که در اکثر مواضع و دیدگاه‌های نامزدهای محترم، رقابت با هدف خدمت شایسته به مردم بوده، بعضاً مواضع مشترک و واحدی را اظهار داشته‌اند و هدف غایی عزیزان ارتقای بنیهٔ اقتصادی و معیشت مردم، و نیز کنترل تورم و پویایی و ارتقای اقتصاد کشور با حفظ عزت ملی و سیاسی می‌باشد، از ایشان تقاضامندم همواره بر مهمترین عنصر و روش مدیریتی آن شهید بزرگوار، یعنی پرهیز از انشقاق و تأکید بر وحدت، تأسی نمایند و ادامه این راه جز با ایثار و فداکاری و ازخودگذشتگی همچنان‌که برادران شهیدمان انجام دادند، میسر نخواهد بود.

بنابراین در آستانه عید بزرگ غدیر خم، مجدداً از اعزه گرامی، نامزدهای بزرگوار و فرهیخته می‌خواهم که با نمایش عقلانیتِ انقلابی و جلوه‌های ایثار و ازخودگذشتگی، بر وحدت و اجماع بر روی یک نامزد تمرکز نمایند.

بدیهی است هر کدام از نامزدهای محترم می‌توانند عندالاقتضاء با ارائهٔ برنامه به دولت آتی و ایضاً ارائهٔ توان و تخصص خویش به‌تناسب، ایفای نقش و همکاری داشته باشند.

امید است با اجماع نیروهای انقلاب، تمامی شک و تردیدها در بدنهٔ مؤمن و انقلابی و آحاد جامعهٔ‌ خواهان پیشرفت و توفیق کشور پایان یابد و مسیر شهید آیت‌الله رئیسی با اقتدار و قوت ادامه یابد. ان‌شاءالله خداوند سبحان به نحو احسن ضایعه شهادت ایشان و هیئت همراه را با انتخاب رئیس جمهور اصلح برای ملت شریف ایران جبران نموده و تلاش‌ها و ایثار نامزدهای محترم را مأجور بدارد.

والعاقبة للمتقین

سید علی رئیس الساداتی

چهارم تیر ماه ۱۴۰۳

انتهای پیام

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین