حمایت میرزاده، بیطرف و جمعی از کارگزاران نظام از مسعود پزشکیان
کد خبر: 17521
/اختصاصی/

حمایت میرزاده، بیطرف و جمعی از کارگزاران نظام از مسعود پزشکیان

جمعی از کارگزاران نظام که در میان آنها اسامی افراد چون محمدجواد ظریف، حمید میرزاده، حبیب الله بیطرف و ... به چشم می‌خورد با صدور بیانیه‌ای از نامزدی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو حمایت کردند.

بیان فردا | حکمرانی | در بیانیه جمعی از کارگزاران جمهوری اسلامی در حمایت از مسعود پزشکیان آمده است: « ما جمعی از خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی که از اولین روزهای انقلاب با تمام وجود در سنگر خدمتگزاری مردم عزیز ایران بوده ایم و با توجه به

 شرایط حساس کنونی و با عنایت به مشکلات عدیده‌ای که در کشور وجود دارد با بررسی همه جانبه سوابق و برنامه های همه نامزدهاضمن احترام به همه ایشان و در جهت انتخاب نامزد اصلح :

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان را که چهره ای انقلابی، با تجربه چهار سال وزارت بهداشت و درمان و  ۱۶ سال سابقه نمایندگی مجلس شورای اسلامی است و پرونده زلالی از پاکی صداقت و مردم دوستی را دارد و مرد علم و عمل است، به عنوان کاندیدای پیشنهادی خود اعلام و با کمال اطمینان به ایشان رای می‌دهیم .

امید است با عنایت خداوند متعال قلوب مردم به ایشان اقبال کند و با حضور شان فضای جدیدی برای وفاق اجتماعی و پیشرفت کشور و خروج از انزوای بین المللی برای ایران عزیز فراهم شود.»

در پایان این بیانیه اسامی افراد چون؛ « سید عبدالواحد موسوی لاری، محمد جواد ظریف، سید محمد علی ابطحی، غلامرضا شافعی، رضا ملک زاده، مجید انصاری، علی یونسی، مسعود روغنی زنجانی، عبدالحسین وهاجی، سید رضا صالحی امیری، شهیندخت مولاوردی، حسین کمالی، مرتضی حاجی، علی هاشمی، رضا امرالهی، حمید میرزاده، سید احمد معتمدی، سید صفدر حسینی، حبیب الله بیطرف، حسن عابدی جعفری، محمد حسین شریف زادگان، مجتبی خسرو تاج، ولی الله سیف و ... به چشم می‌خورد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین