حمایت 6 چهره شاخص عدالت اقتصادی از مسعود پزشکیان
کد خبر: 17594

حمایت ۶ چهره شاخص عدالت اقتصادی از مسعود پزشکیان

شش چهره برجسته عدالت اقتصادی و عدالت اجتماعی مشهور به حلقه دین و اقتصاد، با حمایت از مسعود پزشکیان، مردم را دعوت کرده‌اند در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری حضور بیابند و به پزشکیان رای بدهند.

بیان فردا | رفاه | در بیانیه‌ای که به امضای حسین راغفر، علی عرب‌مازار یزدی، سیدغلامحسین حسنتاش، سیدمحمد بحرینیان، محمدرضا واعظ‌مهدوی و فرشاد مومنی رسیده، آمده است: «هم‌وطنان گرامی؛ ایران امروز در یک لحظه تاریخی قرار دارد. تعیین رئیس‌جمهور چهاردهم به مرحله دوم رسیده است. ما، آقای دکتر مسعود پزشکیان را سال‌های متمادی است به صداقت، صراحت، وفای به عهد، ادب، عشق به وطن، مردم‌داری و هم‌دلی با محرومین و دردمندان و تلاش برای تحقق عدالت در جامعه می‌شناسیم.

اکنون که ایشان تعهد روشن و صریحی در پای‌بندی به عدالت اجتماعی به صورت فراگیر و با تمرکز بر فرصت‎های برابرساز و فراموش‌شده قانون اساسی، یعنی عدالت آموزشی و عدالت در سلامت برای آحاد جامعه فارغ از زبان، نژاد، قومیت و جنسیت را اعلام کرده‎اند، با تاکید بر این مسأله که راه توسعه عادلانه و عدالت اجتماعی از مسیر اشتغال مولد، تولید فناورانه، بالابردن هزینه‌فرصت مفت‎خوارگی و طراحی برنامه ملی مبارزه پیش‎گیرانه از فساد می‌گذرد و تنها در این شرایط می‌توان از آثار زیان‌بار و پرخسارت رویه‌های مبتنی بر جمود و تعصب، سفله‌پروری و میدان دادن به خشونت‌ورزی سازمان‌یافته مبتنی بر مداخله نظامیان در سیاست و اقتصاد پرهیز نمود، همگان را به اغتنام فرصت و اعمال اراده ملی برای تعیین سرنوشت خود با استعانت از عنایات الهی دعوت می‌نماییم.

اکنون فرصتی فراهم آمده تا اداره قوه اجرائیه کشور را به فردی با ویژگی‌های مورد اشاره، یعنی دکتر مسعود پزشکیان محول کنیم.

 به امید آن‌که با همت و غیرت ملی از انسداد سیاسی کشور کاسته شود و افق‌های جدیدی از امید در زندگی مردم و به خصوص محرومان کشور اعم از مردان، زنان و جوانان گشوده شود.»

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین