یک اتفاق خطرناک در بازار سکه/ چرا نباید فعلا سکه بخریم؟
کد خبر: 14716

یک اتفاق خطرناک در بازار سکه/ چرا نباید فعلا سکه بخریم؟

اگرچه حباب سکه هنوز پایین‌تر از عددی است که شانزدهم مهرماه امسال تجربه کرده بود، اما تحلیلگران معتقدند به دلیل حبابی که هم‌اکنون قیمت سکه دارد، بهتر است خریداران فعلا به بازار سکه ورود نکنند.

بیان فردا | بررسی‌ها نشان می‌دهد که حباب سکه امامی به ۶ میلیون و ۲۸۱ هزار تومان رسیده است. این عدد در حالی است که گزارش‌ها از افزایش ۶۵۱ هزار تومانی حباب سکه در طول یک هفته گذشته و یک میلیون و ۶۰ هزار تومانی در طول یک ماه گذشته دارد.

آنطور که گزارش‌ها نشان می‌دهد، حباب سکه بهار آزادی به ۲ میلیون و ۹۳۸ هزار تومان، نیم‌سکه ۴ میلیون و ۷۰۶ هزار تومان، ربع‌سکه ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۹۷۵ هزار تومان رسیده است.

در حال حاضر هر قطعه سکه امامی در بازار ۳۰ میلیون و ۸۴۹ هزار تومان، سکه بهار آزادی ۲۷ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۶ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۱۰ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان و سکه گرمی ۶ میلیون تومان قیمت دارد.

اگرچه حباب سکه هنوز پایین‌تر از عددی است که شانزدهم مهرماه امسال تجربه کرده بود، اما تحلیلگران معتقدند به دلیل حبابی که هم‌اکنون قیمت سکه دارد، بهتر است خریداران فعلا به بازار سکه ورود نکنند. ۱۶ مهرماه امسال حباب سکه به حدود ۸ میلیون و ۲۶ هزار تومان رسیده بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین