چرا نباید طلای آب شده خرید و عده‌ای باز هم میخرند؟
کد خبر: 15578

چرا نباید طلای آب شده خرید و عده‌ای باز هم میخرند؟

خرید طلای آب شده آنلاین امروزه بیش از هر روش دیگری موردتوجه قرار دارد. سود بالا و مالیات صفر ازجمله مهم‌ترین مزایای خرید آن است.

بیان فردا | در حال‌حاضر، خرید طلا و سکه به‌دلیل نقدشوندگی مثبت، امکان سرمایه گذاری ایمن، بازدهی قابل توجه و حفظ ارزش پول در طول زمان، به یکی از انتخاب‌های جذاب مردم تبدیل شده است. معاملات طلا در ایران به روش‌های مختلفی انجام می‌شود،. طلا آب شده به‌دلیل محبوبیت بالا، یکی از گزینه‌های پرطرفدار در میان روش‌های خرید طلا است. حتی با اینکه بسیاری توصیه می‌کنند که طلای آب شده نخرید، اما باز هم مزایای خرید طلای آب شده آنلاین، این شرایط را به‌وجود می‌آورد که به سمت خرید آن جذب شویم.

وقتی می‌گوییم طلای آب شده، منظورمان چیست؟

طلای آب شده به‌طور عمده از ذوب‌کردن طلای متفرقه (Scrap Gold) به‌دست می‌آید. این طلا از جواهرات دست دوم و شکسته‌ای ناشی می‌شود که افراد به فروشگاه‌های طلا می‌فروشند. تازه‌کاران در این صنعت به‌منظور جلوگیری از بدون مصرف‌بودن این نوع طلاها، آن‌ها را به کارگاه‌های مخصوص ارسال می‌کنند.

در این کارگاه‌ها، طلافروشان این نوع طلاهای متفرقه را به‌منظور ذوب و تبدیل به طلا آب شده به مراکز مختلف می‌فرستند. فرآیند ذوب کردن شامل استفاده از کوره‌های مخصوص جهت ریخته‌گری و ذوب طلا است. به این ترتیب، از طریق فرآیند حرارتی، طلا ذوب‌شده و مواد مضاف مختلف اضافه می‌شود تا طلا به شکل مناسبی درآید.

خرید طلای آب شده بهترین اقدام برای فرار از تورم است!

خرید طلای آب شده آنلاین به‌عنوان بهترین گزینه برای فرار از تورم شناخته می‌شود. در اواخر دوره‌های تورم، طلای آب شده به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن و مقاوم در برابر نوسانات اقتصادی شناخته شد. زیرا این نوع طلا از فرآیند بازیافت طلاهای دیگر به‌دست می‌آید و از آنجا که ارزش ثابتی دارد، می‌تواند ارزش پایداری را در طول زمان حفظ کند.

طلای آب شده نه‌ تنها به‌عنوان یک ابزار مقاومت در برابر تورم شناخته می‌شود، بلکه از دیدگاه سرمایه‌گذاری، بازدهی خوبی نیز دارد. این نوع طلا، به‌دلیل محدودیت‌های مرتبط با استخراج مستقیم، ارزش افزوده ویژه‌ای را به خود اختصاص می‌دهد. در شرایط تورمی که ارزش پول افت می‌کند، طلا به‌عنوان یک وسیله حفظ ارزش پول معرفی می‌شود.

فرآیند خرید و فروش طلای آب شده آسان است

از طرفی، فرآیند خرید طلای آب شده نیز به سهولت امکان‌پذیر است و افراد می‌توانند از راه‌های مختلف از جمله خرید فیزیکی یا آنلاین  بهره‌مند شوند. این اقدام نه‌تنها به حفظ دارایی‌ها کمک می‌کند، بلکه از آسیب‌پذیری در برابر تورم جلوگیری خواهد کرد. ضمن آنکه به‌عنوان سرمایه‌گذاران فرصتی برای حفظ ارزش سرمایه در مقابل نوسانات اقتصادی را فراهم می‌آورد.

مزایای خرید طلای آب شده آنلاین

طلای آب شده به‌عنوان یک گزینه بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود. این اقدام را می‌توان با توجه‌به ویژگی‌ها و مزایا زیر توجیه کرد:

1. نقدینگی بالا

یکی از مزایای برجسته طلای آب شده، نقدینگی بالای آن است. این نوع طلا به سرعت و به سادگی به پول نقد تبدیل می‌شود که این ویژگی برای سرمایه‌گذاران امری حیاتی است.

2. ارزش ثابت و افزایشی

ارزش طلای آب شده به مرور زمان افزایش می‌یابد و ریسک افت ارزش برای این دارایی به حداقل ممکن کاهش می‌یابد. این ویژگی، سرمایه‌گذاران را از نوسانات بازار محافظت می‌کند.

3. مقاومت در برابر تورم

طلای آب شده به‌عنوان یک ابزار مقاوم در برابر تورم شناخته می‌شود. در شرایط تورمی، ارزش طلای آب شده افزایش می‌یابد و این امکان را فراهم می‌کند که سرمایه‌گذاران از این جنبه نیز بهره‌مند شوند.

چرا نباید طلای آب شده خرید و عده‌ای باز هم میخرند؟

4. آسانی سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری در طلای آب شده بسیار آسان است و افراد می‌توانند به‌راحتی این دارایی را خریدوفروش کنند.

5. عدم اجرت و مالیات

در مقابل دیگر سرمایه‌گذاری‌ها، طلای آب شده اجرت ساخت ندارد و از مالیات معاف است. این موضوع جذابیت این سرمایه‌گذاری را بیشتر می‌کند.

6. ثبات عیار

خرید و فروش طلای آب شده آنلاین با تثبیت عیار همراه است. بنابراین افراد نگران افت ارزش به‌دلیل تغییرات در عیار نمی‌شوند.

با توجه‌به این ویژگی‌ها، خرید طلای آب شده آنلاین به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری امن و پایدار مطرح می‌شود که می‌تواند به حفظ ارزش سرمایه و مقابله با تورم کمک کند.

نکته بسیار مهم! خرید طلای آب شده را از مرکز معتبر انجام دهید

با توجه‌به وجود تورم و نوسانات اقتصادی، جستجو برای راهکارهای سرمایه‌گذاری امن با کمترین ریسک، تبدیل به یکی از اولین اولویت‌های افراد شده است. طلا، به‌عنوان یک دارایی امن و مقاوم در برابر تورم، همواره در سبد دارایی اقشار مختلف قرار دارد و از مصارف زینتی به‌عنوان یک پشتوانه ارزشمند نیز برخوردار است.

با پیشرفت سریع تکنولوژی و افزایش استفاده از بازارهای اینترنتی، نیاز به یک بستر آنلاین، امن و عمومی برای دیدن قیمت طلا و معاملات آن احساس می‌شود.

گلدیکا، بهترین انتخاب برای خرید طلای آب شده آنلاین

گلدیکا به‌عنوان یک بستر اینترنتی، فراگیر و امن برای مشاهده قیمت لحظه‌ای طلا و انجام معاملات خریدوفروش طلا با قیمت منصفانه، خلا احساس‌شده در این زمینه را پر کرده است. تیم گلدیکا با اخذ مجوز از اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران فعالیت دارد.

مجوز راه‌اندازی سامانه معاملات آنلاین طلای آب شده و مصنوعات طلا و جواهر از اتحادیه کشوری نیز در کارنامه این مجموعه دیده می‌شود. دریافت مجوز کسب‌وکارهای مجازی و نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز توسط گلدیکا انجام شده است.

علاوه‌بر این، گلدیکا به‌عنوان یک واحد فناور مورد تایید از سوی پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، در زمینه فناوری و نوآوری نیز شناخته می‌شود.

چرا نباید طلای آب شده خرید و عده‌ای باز هم میخرند؟

سایت رسمی خرید و فروش طلای آب شده

برای انجام معاملات صحیح و خرید و فروش طلای آب شده در بازار سنتی، باید از فروشنده شناخت داشت و سرمایه‌گذاری با حجم زیاد انجام داد. ضمن آنکه نیازمند آن است که به بازار طلای تهران مراجعه کرد. طلای دریافت‌شده از بازار طلا در بسیاری از مواقع فاقد شماره فاکتور و کد انگ است و خرید و فروش آن نیز ریسک بالاتری دارد.

در گلدیکا امکان خرید و فروش آنلاین طلای آب شده و شمش طلا به صورت رسمی و قانونی فراهم است. طلایی که از سامانه خریداری می‌شود را می‌توانید در سامانه به‌صورت آنلاین بفروشید یا در زمان دلخواه تحویل بگیرید. طلای دریافت‌شده از گلدیکا در آزمایشگاه‌های معتبر عیارسنجی شده است و دارای کد انگ است. تضمین اصالت طلا، تحویل فیزیکی طلا، تسویه ریالی سریع و صدور فاکتور رسمی از خدمات ویژه گلدیکا به‌شمار می‌آیند.

جمع‌بندی

خرید طلای آب شده آنلاین از طریق گلدیکا برای سرمایه‌گذاران فرصتی را فراهم می‌کند که با اطمینان از اصالت و کیفیت طلای خود، به‌صورت مستقیم و رسمی معامله را انجام دهند. این پلتفرم امکاناتی چون تضمین اصالت، تحویل فیزیکی سریع، تسویه ریالی فوری و فاکتور رسمی را فراهم می‌کند. با بهره‌گیری از فناوری‌های هوش مصنوعی و علوم داده، گلدیکا امکان پیش‌بینی نوسانات قیمت را فراهم کرده است و سرمایه‌گذاران را در خرید آنلاین طلای آب شده با قیمت به‌روز یاری می‌کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین