.. اگر جواد خیابانی رئیس بانک مرکزی بود؟!
کد خبر: 3635

.. اگر جواد خیابانی رئیس بانک مرکزی بود؟!

بیان فردا | روایت مجازی| جواد خیابانی جمعه، ۱۳دی ماه سال ۹۲ در حالی گزارش زنده‌ی دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و نفت تهران را بر عهده گرفت که دقایقی قبل از این مسابقه، خبر درگذشت مادرش را به اطلاعش رسانده بودند و او به دلیل آنچه «انجام وظیفه» خواند، در ورزشگاه آزادی باقی ماند تا گزارشگر دیدار حساس پرسپولیس و نفت تهران باقی بماند.وی در جریان گزارش برای لحظاتی به گریه افتاد، و به این وسیله تاثرش را به بینندگان تلویزیون هم انتقال داد. او حتی در انتها با بازیکنان برتر دو تیم به گفت‌وگو پرداخت.
️وی خطاب به بینندگان توضیح داد که آدم بی‌احساسی نیست اما با توجه به اینکه وظیفه داشته بازی را گزارش کند در استادیوم آزادی مانده است.
بنابر اعلام روز گذشته محمدباقر قالیباف، قرار بود صبح امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱ جلسه غیرعلنی با حضور محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی، معاون اول رئیس جمهور و وزیر اقتصاد و دارایی برای بررسی وضعیت بازار ارز انجام شود. جلسه‌ای که به دلیل شرکت محمدرضا فرزین، رئیس بانک مرکزی در مراسم ختم مادرهمسرش به سه شنبه هفته آینده موکول شد
کیفیت زندگیِ هر فرد، فارغ از زمینه‌ای که در آن تلاش می‌کند، رابطه‌ی مستقیمی با میزان تعهد او به انجام وظیفه دارد. اگر جناب خیابانی ریاست بانک مرکزی را به عهده داشت با توجه به تعهد و حسن انجام وظیفه که از وی سراغ داریم، بی شک در جلسه بررسی وضعیت بازار ارز حاضر می شد و بعد از اتمام جلسه در مراسم ختم شرکت می کرد.

نویسنده: عزتی رستگار

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین