سازمان لیگ نه، مهدی تاج زمان بازی پرسپولیس سپاهان را مشخص می کند
کد خبر: 11192

سازمان لیگ نه، مهدی تاج زمان بازی پرسپولیس سپاهان را مشخص می کند

مهدی تاج با ورود به مسئله تداخل هفته دهم لیگ برتر و شروع اردوی تیم ملی این موضوع را برطرف خواهد کرد.

 

بیان فردا | چند روز پیش بود که درخواست امیر قلعه‌نویی برای شروع اردوی تیم ملی در روز 20 آبان در رسانه‌ها منتشر شد؛ سرمربی تیم ملی که ایران را برای بازی‌های مقدماتی جام جهانی 2026 مقابل هنگ کنگ و ازبکستان آماده می‌کند، امیدوار است در این اردو بتواند برنامه‌های خود را به درستی پیاده کند.

به گزارش ورزش سه، برگزاری اردوی تیم ملی از روز 20 آبان اما مشکلاتی را در برگزاری لیگ برتر از هفته دهم ایجاد می‌کند. طبق برنامه سازمان لیگ، 4 مسابقه هفته دهم باید در روزهای 20 و 21 آبان برگزار شود و هنوز تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.

سهیل مهدی، رییس کمیته مسابقات، در شرایط کنونی علاقه‌ای به تغییر در برنامه مسابقات لیگ برتر ندارد، اما او در مصاحبه چند روز پیش خود نظر قلعه نویی را صائب دانست و اعلام کرد در جلسه‌ای این موضوع را برطرف می‌کند.

حالا مسئولان سازمان لیگ منتظر اعلام نظر نهایی مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال هستند. سازمان لیگ برای همکاری با تیم ملی می‌تواند بازی‌های روز شنبه 20 آبان را به روز جمعه منتقل کند، اما برای دو مسابقه نساجی مقابل ذوب آهن و سپاهان مقابل پرسپولیس در روز شنبه به مشکل می‌خورد.

باید دید در ساعات آینده چه تصمیمی درباره زمان بازی‌های هفته دهم و همچنین شروع اردوی تیم ملی اتخاذ می‌شود و در نهایت سازمان لیگ یا قلعه‌نویی، کدام‌یک در این بحث کوتاه خواهند آمد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین