تصویر فاطمه معتمدآریا و باران کوثری از تبلیغات محیطی «عامه‌پسند» حذف شد + عکس
کد خبر: 11513

تصویر فاطمه معتمدآریا و باران کوثری از تبلیغات محیطی «عامه‌پسند» حذف شد + عکس

فیلم سینمایی «عامه‌پسند» به کارگردانی سهیل بیرقی در حالی از امروز 17آبان روی پرده سینماها رفته که تصویر فاطمه معتمدآریا و باران کوثری، دو بازیگر اصلی آن از تبلیغات محیطی این فیلم حذف شده است.

 

بیان فردا | فیلم سینمایی «عامه‌پسند» به کارگردانی سهیل بیرقی در حالی از امروز 17آبان روی پرده سینماها رفته است که تصویر هیچ یک از بازیگران این اثر سینمایی در تبلیغات محیطی آن به چشم نمی‌خورد و به نظر می‌رسد به دلیل ممنوع‌الکاری بازیگرانی چون فاطمه معتمدآریا و باران کوثری که نقش‌های اصلی این فیلم را در کنار هوتن شکیبا ایفا کرده‌اند، موجب این اتفاق شده است.

 این در حالی است که مسئولان و مدیران سازمان سینمایی در صحبت‌های خود نسبت به آثاری که بازیگران ممنوع‌الفعالیت در آنها ایفای نقش کرده بودند، موضع دیگری داشتند و معتقد بودند که نباید صاحبان یک اثر سینمایی به خاطر آنچه تخلف بازیگران اظهار می‌شود، متضرر شوند، اما محروم کردن صاحبان فیلم‌هایی چون «عامه‌پسند» از بکارگیری چهره بازیگران خود در برنامه‌های تبلیغاتی به وضوح می‌تواند به ضرر فیلم تمام شود.

«عامه‌پسند» سومین فیلم سهیل بیرقی بعد از «من» و «عرق سرد» است؛ فیلمی که سال 1398 ساخته شده و در جشنواره فجر سی‌وهشتم به نمایش درآمد بود اما در این چهار سال امکان اکران آن مهیا نشد.

بیرقی در «عامه‌پسند» هم شخصیت اصلی فیلمش را یک زن در نظر گرفته است؛ زنی تنها و اینبار بدون اعتمادبنفس که در شهر محل تولدش هم به دلیل باورهای اشتباه، پذیرفته نمی‌شود.

عامه-پسند-و-تبلیغات-2

در این فیلم با بازی فاطمه معتمدآریا در نقش زنی میانسال به نام «فهیمه» روبه‌رو هستیم که سالیان سال با همسرش زندگی کرده و تازه می‌فهمد به او خیانت می‌کند. او از خانه بیرون می‌زند تا مستقل زندگی برای خودش بسازد اما با مشکلاتی مواجه می‌شود که راهش را می‌بندد. اجاره ندادن خانه به زنی تنها، ناتوانی در پیدا کردن شغل یا گرفتن جواز کسب، عدم توانایی مدیریت کافه و … در عین حال سادگی بیش از حدش وضعیت نابهنجاری را برایش ایجاد می‌کند.

هوتن شکیبا یک سال بعد از دریافت سیمرغ بازیگری برای «شبی که ماه کامل شد» در «عامه‌پسند» بازی کرد و این‌بار نقشی بسیار متفاوت از آنچه پیشتر از او دیده بودیم به عهده گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین