توضیح سازمان وظیفه عمومی درباره معافیت بازیکنان لیگ برتر فوتبال
کد خبر: 14359

توضیح سازمان وظیفه عمومی درباره معافیت بازیکنان لیگ برتر فوتبال

بنا بر اعلام معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی فراجا، ابلاغیه انجام خدمت سربازی بازیکنان تیم‌های ورزشی که در مهرماه امسال اتفاق افتاد، متوقف شد.

بیان فردا | حسین زاهدی درباره آخرین تصمیم سازمان وظیفه عمومی فراجا درباره ورزشکاران مشمول خدمت سربازی اظهار داشت: با جلساتی که با وزارت ورزش داشتیم، قرار بر این شد که با فدراسیون و بازیکنان هماهنگی‌های لازم صورت گیرد.

معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی فراجا خاطرنشان کرد: هیچ مشکلی برای بازیکنان تا پایان فصل جاری وجود ندارد و این افراد می‌توانند در تیم‌هایشان ادامه فعالیت داشته باشند.

پیش از این، با توجه به مصوبه ستاد کل نیرو‌های مسلح مبنی بر تعلیق خدمت سربازی، بازیکنانی که خدمت آن‌ها به دلیل بازی در لیگ برتر تا ۲۸ سالگی یا حضور در تیم ملی تا ۳۰ سالگی معوق شده است، باشگاه‌هایی که برای بازیکنان سرباز خود مجوز موقت دریافت نکرده‌بودند، باید طبق قانون آن‌ها را به خدمت سربازی اعزام می‌کردند.

همچنین باشگاه‌هایی که این مجوز را دریافت کرده بودند، حداکثر تا نیم‌فصل لیگ برتر می‌توانستند از بازیکنان سرباز خود استفاده کنند و پس از آن بازیکنان باید سرباز می‌شدند و به خدمت می‌رفتند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین