اثر انگشت ایران در افزایش حملات علیه نیرو‌های آمریکایی مشهود است!
کد خبر: 10614
پنتاگون:

اثر انگشت ایران در افزایش حملات علیه نیرو‌های آمریکایی مشهود است!

وزارت دفاع آمریکا در راستای جریان‌سازی علیه جمهوری اسلامی ایران، بدون ارائه هیچ مدرکی ادعا کرد: «اثر انگشت ایران در افزایش حملات علیه نیرو‌های آمریکایی مشهود است، ما در حال آماده شدن برای مقابله با تشدید تنش علیه نیرو‌های خود در خاورمیانه و پاسخ قاطع هستیم».

بیان فردا | وزارت دفاع آمریکا بامداد سه‌شنبه پیش‌بینی کرد که احتمال تشدید تنش بیشتر در کوتاه مدت علیه نظامیان این کشور در منطقه غرب آسیا وجود دارد.

این وزارتخانه با اشاره به جنگ رژیم موقت صهیونیستی با نوار غزه، توضیح داد: «این احتمال وجود دارد که وضعیت امنیتی در منطقه، بر خلاف منافع ما به شکل ویژه‌ای وخیم‌تر شود».

به نوشته وبگاه «الجزیره»، پنتاگون با تهدید گروه‌های مقاومت منطقه‌ای اظهار داشت: «ما در حال آماده شدن برای مقابله با تشدید تنش علیه نیرو‌های خود در خاورمیانه و پاسخ قاطع هستیم».

وزارت دفاع آمریکا در راستای جریان‌سازی علیه جمهوری اسلامی ایران، بدون ارائه هیچ مدرکی ادعا کرد: «اثر انگشت ایران در افزایش حملات علیه نیرو‌های آمریکایی مشهود است».

بیشتر بخوانید: امیرعبداللهیان: در کشمکش بحران غزه، آمریکا ۲ بار به ما پیام داده است

این وزارتخانه در ادامه ادعا‌های بی‌اساس خود افزود: «طی چند روز گذشته تلاش‌هایی از سوی ایران و گروه‌های نیابتی آن برای شعله‌ورتر کردن درگیری‌ها صورت گرفته است».

از سوی دیگر، سازمان تروریستی «سنتکام» اعلام کرد که شامگاه دوشنبه دو فروند پهپاد را در نزدیکی پایگاه‌های نیرو‌های آمریکایی و ائتلاف در جنوب غرب سوریه منهدم کرده است.

در این بیانیه آمده است: «ما اوضاع منطقه را زیر نظر داریم و برای دفاع از نیرو‌های آمریکایی و ائتلاف تدابیری اتخاذ خواهیم کرد».

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین