اگر نتیجه انتخابات حداقلی باشد باز هم باید از مردم تشکر کرد
کد خبر: 10659

اگر نتیجه انتخابات حداقلی باشد باز هم باید از مردم تشکر کرد

حسن بیادی گفت: علیرغم مشکلات موجود و کمی بی‌تدبیری‌ در امور اجرایی، گرانی، بیکاری و نابسامان بودن وضعیت معیشتی مردم ضعف‌هایی در انتخابات آتی خواهیم داشت اما با رأفت، بخشندگی و گذشتی که از مردم خوب و انقلابی در طول انقلاب مخصوصاً جوانان اندیشمند سراغ دارم، به ندای رهبر انقاب پاسخ مثبت خوهند داد اگرچه نتیجه انتخابات حداقلی باشد باز هم باید از مردم تشکر کرد.

بیان فردا | حسن بیادی، دبیر کل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی، درباره فعالیت انتخاباتی حزب آبادگران جوان و جریان اصولگرا برای انتخابات و ائتلاف میان اصولگرایان گفت: حزب آبادگران جوان ایران اسلامی از سال ١٣٨٤ بصورت رسمی فعالیت خود را آغاز و پنجمین گنگره خود را در شهریور ماه امسال برگزار و شورای مرکزی با حضور ٨٠٠ نفر از مدعوین تحت نظارت نماینده وزارت کشور انتخاب شدند. این حزب در همه انتخابات بصورت فعال حضور داشته و بدست آوردن رضایت الهی، مشارکت عمومی و گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی از اهداف اصلی این حزب بوده و هست.

بخش هایی از گفت و گوی بیادی را در ادامه می خوانید:

حزب آبادگران جوان با مشارکت حداقل ۱۸ حزب و گروه سیاسی فعال به ریاست شهاب‌الدین صدر جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت را تاسیس و به همراه چند جبهه سیاسی دیگر در شورای وحدت با حمایت و هدایت جامعه‌ روحانیت به فعالیت سیاسی و اجتماعی مشغول هستیم و بحول و قوه‌الهی در انتخابات آتی بصورت مستقل با حفظ رفاقت با گروه‌ها و ائتلاف‌های سیاسی به رقابت صادقانه و سالم خواهیم پرداخت.

علیرغم مشکلات موجود و کمی بی‌تدبیری‌ در امور اجرایی، گرانی، بیکاری و نابسامان بودن وضعیت معیشتی مردم ضعف‌هایی در انتخابات آتی خواهیم داشت اما با رأفت، بخشندگی و گذشتی که از مردم خوب و انقلابی در طول انقلاب مخصوصاً جوانان اندیشمند سراغ دارم، به ندای رهبر انقاب پاسخ مثبت خوهند داد اگرچه نتیجه انتخابات حداقلی باشد باز هم باید از مردم تشکر کرد.

چنانچه در این مدت کوتاه همه نهادهای مدیریتی اجرایی از دولتی و غیر دولتی و نهادهای مسقل و امنیتی بتوانند در جهت رضایتمندی مردم در رفع مشکلات روزمره مردم آزرده کشور کوشا و فعال شوند، حضور مردم به‌ صورت متوسط دوره‌های قبل خواهد بود والا «آش همان است و کاسه همان».

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین