جنگ غزه متوقف نخواهد شد!
کد خبر: 12016
گالانت خطاب به کاخ سفید:

جنگ غزه متوقف نخواهد شد!

«یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در دیدار با مشاور ارشد رئیس‌جمهور آمریکا، تاکید کرد که جنگ علیه غزه تا نابودی حماس و آزادی همه اسرای نزد مقاومت ادامه خواهد یافت.

بیان فردا | «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، در گفت‌وگو با «برت مک‌گورک» فرستاده رئیس‌جمهور آمریکا و مشاور ارشد او تصریح کرد که عملیات در غزه تا پایان ماموریت ارتش اسرائیل که نابودی حماس و بازگرداندن گروگان‌ها است، ادامه خواهد یافت و متوقف نخواهد شد.

به نوشته خبرگزاری فلسطینی «معا»، وی در دیدار با فرستاده بایدن که به اراضی اشغالی فلسطین سفر کرده، در خصوص زمان پایان جنگ غزه، تهدید پیشین خود را تکرار کرد و گفت که این جنگ تا نابودی حماس و بازگرداندن گروگان‌ها ادامه خواهد یافت.

کاخ سفید روز سه‌شنبه (۱۴ نوامبر) طی بیانیه‌ای اعلام کرده بود که برت مک گورک در چارچوب یک سفر پس از بلژیک به فلسطین اشغالی، کرانه باختری رود اردن، امارات، عربستان، بحرین، قطر و اردن سفر خواهد کرد و گفت‌وگو با مقامات این کشورها در خصوص چندین پرونده از جمله اسرای نزد حماس، از مهمترین اهداف او در این سفر است.

بر اساس این گزارش، مشاور ارشد بایدن در تل آویو در خصوص نیازهای امنیتی رژیم اسرائیل، ضرورت حفاظت از غیرنظامیان در جریان عملیات نظامی و همچنین تلاش‌های مداوم برای تضمین آزادی گروگان‌ها و نیاز به کنترل شهرک‌نشینان افراطی خشن در کرانه باختری گفت‌وگو خواهد کرد.

وی در ادامه به کرانه باختری خواهد رفت و در خصوص حمایت دولت بایدن از تشکیلات خودگردان فلسطین و نقش اساسی آن به عنوان نماینده مردم فلسطین و نیاز به اصلاحات برای ارتقای ثبات بلندمدت در کرانه باختری و غزه و تامین مطالبات فلسطینی‌ها، با مقامات آن گفت‌وگو خواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین