صهیونیست‌ها آوارگان را «عریان و چشم و دست بسته» بردند
کد خبر: 12022

صهیونیست‌ها آوارگان را «عریان و چشم و دست بسته» بردند

سرپرست اورژانس بیمارستان شفا گفت: اوضاع در داخل بیمارستان فاجعه‌بار است و هر روز افراد بیشتری به شهادت می‌رسند.

بیان فردا | سرپرست اورژانس بیمارستان شفا درباره اوضاع فاجعه بار این بیمارستان گفت: اوضاع در داخل بیمارستان فاجعه‌بار است و هر روز افراد بیشتری به شهادت می‌رسند. دشمن صهیونیست بسیاری از آوارگان را بازداشت کرده و آن‌ها را عریان و چشم و دست بسته به مکانی نامعلوم منتقل کرده است. اشغالگران اکثر ورودی‌های بیمارستان را منفجر کردند و ترکش‌های آن به حاضرین در بیمارستان اصابت کرده است.

وی افزود: کادر پزشکی و درمانی برای نجات جان مجروحان مبارزه می‌کنند. دشمن اشغالگر تنها رعب و وحشت و ویرانی بیشتر به بار آورده است. به خاطر تجزیه اجساد هنوز نتوانستیم آن‌ها را منتقل کنیم. دشمن صهیونیست بر خلاف ادعاهای مطرح شده، نه شیر و نه هیچ وسیله دیگری تحویل بیمارستان نداده است.

سرپریست اورژانس بیمارستان شفا گفت: خبری از درگیری در بیمارستان نیست، تنها اشغالگران هستند که به هر سمت شلیک می‌کنند. ۵ روز است محاصره هستیم و همه کسانی که اینجا هستند، غیرنظامی هستند. در داخل بیمارستان حتی یک فرد مسلح هم حضور ندارد. آب قطع است و یک قطره هم یافت نمی‌شود.

وی بیان کرد: اشغالگران قبل از بازداشت برخی افراد آنها را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند. اوضاع هر لحظه بدتر می‌شود و قبل از اینکه انبار دارو را منفجر کنند اوضاع به اندازه کافی حاد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین