گاف خنده‌دار کیهان درباره آذری جهرمی!
کد خبر: 13083

گاف خنده‌دار کیهان درباره آذری جهرمی!

روزنامه کیهان در یادداشتی به دولت سابق حمله کرده و نوشته است: رئیس‌جمهور سابق اظهار کرده این روز‌ها کسانی که جنگ ندیده‌اند چقدر ادعا دارند! حتما منظورشان وزرای خودش مثل وزیر ارتباطات جهرمی و ظریف را می‌گوید! یا امثال خودش که در جنگ بودند و افتخار دادن جام زهر به امام را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند!

بیان فردا | روزنامه کیهان در یادداشتی به دولت سابق حمله کرده و نوشته است: رئیس‌جمهور سابق اظهار کرده این روز‌ها کسانی که جنگ ندیده‌اند چقدر ادعا دارند! حتما منظورشان وزرای خودش مثل وزیر ارتباطات جهرمی و ظریف را می‌گوید! یا امثال خودش که در جنگ بودند و افتخار دادن جام زهر به امام را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند!

این اظهارات در حالی است که آذری جهرمی متولد سال ۱۳۶۰ است و در پایان جنگ فقط ۷ سال داشته است!

از طرفی جواد ظریف نیز بنا به مستندات، از ابتدای جنگ در دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل بوده و در جریان مذاکرات قطعنامه۵۹۸ عضو تیم دکتر ولایتی وزیرخارجه وقت بوده است.

همچنین ادعای کیهان علیه روحانی درباره جام زهر دادن به امام خمینی در حالی است که وی بعد از جنگ دو نشان افتخار برای حضورش در جنگ دریافت کرده است.

محمدمهاجری فعال سیاسی اصولگرا مدتی قبل در توییتر با اشاره به اعطای دو نشان فتح و ظفراز سوی رهبرمعظم انقلاب و فرمانده کل قوا به حسن روحانی نوشته بود: همه سوابق نشان‌ها را سرچ کردم، اما ابراهیم رئیسی در طول ۴۴سال گذشته با اینکه همیشه مصدر کار‌های متعدد بوده، هیچ مدالی دریافت نکرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین