دفاع روزنامه اصولگرا از رد لایحه بودجه «دولت مردمی» توسط «مجلس انقلابی»
کد خبر: 13793

دفاع روزنامه اصولگرا از رد لایحه بودجه «دولت مردمی» توسط «مجلس انقلابی»

روزنامه جوان نوشت: مجلس انقلابی لایحه بودجه ۱۴۰۳ دولت مردمی را بازگرداند! به مردم چنین القا شده بود که اگر فی‌المثل بودجه‌ای به مجلس بیاید، «مجلس همسو با دولت»، دستی تکان می‌دهد و روی هوا بودجه را لایک می‌کند و تمام! و همه‌چیز با همین شیوه جلو می‌رود.

 

بیان فردا | روزنامه جوان از رد لایحه بودجه دولت مردمی از سوی مجلس انقلابی دفاع کرده است.

به گزارش جوان، مجلس انقلابی لایحه بودجه ۱۴۰۳ دولت مردمی را بازگرداند! این مجلس لایحه بودجه ۱۴۰۰ دولت قبل را هم بازگردانده بود، اما آن دولت و این مجلس از دو جریان سیاسی متفاوت بودند و این دولت و این مجلس از ابتدا با اتهام «یکدستی‌قوا» که همچون ننگی از طرف اصلاح‌طلبان هر روز بر سر آنان کوبیده می‌شد، روبه‌رو بودند، به‌گونه‌ای که به مردم چنین القا شده بود که اگر فی‌المثل بودجه‌ای به مجلس بیاید، «مجلس همسو با دولت»، دستی تکان می‌دهد و روی هوا بودجه را لایک می‌کند و تمام! و همه‌چیز با همین شیوه جلو می‌رود.

این روزنامه افزوده است: ممکن است بگویند (و خواهند گفت) که این پس‌فرستادن بودجه، واکنشی انتخاباتی و چشم‌داشتی به اسفندماه است، به‌ویژه اینکه در این ردکردن، حمایتی هم از بازنشستگان شده است. اولاً که چنین قضاوتی آن‌هم بدون تحلیل بند‌بند دلایل ردشدن بودجه، خودش یک فضاسازی انتخاباتی از طرف جناح مقابل می‌تواند باشد! ولی حتی اگر این را بپذیریم، باز هم باید گفت چه خوب که نمایندگان حواس‌شان هست که باید جوابگوی ضرورت‌های موکلان خود باشند، هرچند نیت‌های غیرخداپسندانه در هر کاری که ابنای بشر در دست بگیرند، نفوذ دارد، اما کار مجلس همین کارزار‌های فنی برای بهتر‌شدن بودجه بدون توجه به واکنش‌های غیرسازنده سیاسی هاست. 

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین