دستور تازه نتانیاهو پس از ترور مقام ارشد حماس
کد خبر: 14414

دستور تازه نتانیاهو پس از ترور مقام ارشد حماس

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اعضای کابینه و اعضای پارلمان این رژیم (کنست) اعلام کرد که از اظهارنظر در خصوص ترور نائب رئیس دفتر سیاسی حماس در ضاحیه جنوبی بیروت خودداری کنند.

بیان فردا | نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اعضای کابینه و اعضای پارلمان این رژیم (کنست) اعلام کرد که از اظهارنظر در خصوص ترور نائب رئیس دفتر سیاسی حماس در ضاحیه جنوبی بیروت خودداری کنند.

یدیعوت آحارونوت به نقل از دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی گزارش داد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از اعضای کابینه و از نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی خواست که در خصوص ترور صالح العاروری، نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اظهارنظر نکنند.

در همین حال، واشنگتن پست از یک مسئول دفاعی آمریکایی نقل کرد که اسرائیل مسئول ترور العاروری است. در همین راستا، مشاور بنیامین نتانیاهو در مصاحبه با MSNBC عنوان داشت: ما تصریح کردیم هرکس که در حملات هفتم اکتبر دست داشته باشد، «تروریست» بوده و هدف مشروعی برای ما است. ما مسئولیتمان را از حمله بیروت اعلام نکرده‌ایم و در این حمله دولت لبنان و حزب الله هدف قرار نگرفتند.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که این رژیم باید منتظر دو پاسخ از جانب حماس و از جانب حزب الله در واکنش به ترور العاروری باشد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین