امیری فر مدعی شد؛ احمدی نژاد تعادل ندارد /او در انتخابات ۱۴۰۴ کاندیدای ریاست جمهوری می شود
کد خبر: 14693

امیری فر مدعی شد؛ احمدی نژاد تعادل ندارد /او در انتخابات ۱۴۰۴ کاندیدای ریاست جمهوری می شود

امیری فر درباره اینکه برخی می گویند احمدی نژاد مشغول بستن لیست برای انتخابات مجلس است گفت: بعید است احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس دوازدهم لیست بدهد.

عباس امیری فر، عضو نهاد ریاست جمهوری دولت دهم درباره سکوت احمدی نژاد درباره ماجرای حمله تروریستی کرمان گفت: فکر می‌کنم احمدی‌نژاد تعادل نداشته باشد. بنده فکر می‌کنم احمدی‌نژاد می‌خواهد با سکوت جلب توجه کند کما اینکه برخی با سکوت جلب توجه می‌کنند.

وی گفت: در مورد احمدی‌نژاد به نظر می‌رسد که می‌خواهد تا چند ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری سکوت خود را ادامه دهد و مانند دوره قبل با اینکه می‌داند ردصلاحیت می‌شود، مجدداً می‌آید، صحبت‌های می‌کند و باز دنبال کارش می‌رود. در حالی که اخبار حاکی از آن است که بیش از ۲۰ هزار نفر از مردم غزه به شهادت رسیدند، احمدی‌نژاد برای شرکت در نشستی پیرامون آب به گواتمالا می‌رود و هیچ حرفی از مردم مظلوم غزه نمی‌زند و یا در مورد شهدای کرمان نیز وضعیت به همین ترتیب است، هیچ انسان متعهدی به خودش اجازه نمی‌دهد که برابر این جنایت عظیم سکوت کند.

امیری فر درباره اینکه برخی می گویند احمدی نژاد مشغول بستن لیست برای انتخابات مجلس است گفت: بعید است احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس دوازدهم لیست بدهد چراکه کسی را ندارد کما اینکه همان یک نفر یعنی احمد علیرضا بیگی که خیلی هم دنبالش بود، ردصلاحیت شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین