ایران به مقر داعش در سوریه هم حمله کرد
کد خبر: 14988

ایران به مقر داعش در سوریه هم حمله کرد

محل آموزش تروریست‌های داعش خراسان در خاک سوریه مورد حمله قرار گرفت. موشک‌های ایران به مواضع تروریستهای تحریرالشام و الترکستانی اصابت کرد

بیان فردا | محل آموزش تروریست‌های داعش خراسان در خاک سوریه مورد حمله قرار گرفت. موشک‌های ایران به مواضع تروریستهای تحریرالشام و الترکستانی اصابت کرد.

منابع محلی در  ادلب که در اشغال گروههای تروریستی تکفیری قرار دارد اذعان کردند که موشکهای ایران به مقرها و مواضع گروه تروریستی موسوم به هیئت تحریرالشام(جبهه النصره) و گروه تروریستی موسوم به حزب اسلامی ترکستانی در منطقه جبل السماق و اطراف شهرک حارم و دیگر مناطق ادلب اصابت کرده است. این منابع گفته اند که پایگاههای آموزش و مقرهای پشتیبانی لجستیکی و یک مرکز پزشکی تروریست‌های حزب اسلامی ترکستانی هدف قرار گرفته است.

photo_2024-01-15_14-56-07

در این منطقه تروریست‌های مسلح گروه موسوم به داعش خراسان آموزش می‌بینند و از آنجا از طرف عوامل آمریکایی به افغانستان و مرزهای ایران برای ضربه وارد کردن به داخل این کشور ،منتقل می‌شوند. موشک‌های به کار گرفته شده، موشک بالستیک با  دقت بسیار بالا بوده و به اهداف خود اصابت کرده و مقرهای اصلی (گروه تروریستی) حزب الترکستانی را منهدم کرده است.

 اولین فیلم از اصابت یکی از موشک‌های بالستیک سپاه پاسداران به مقر تروریست‌ها در منطقه تلتیتا سوریه را مشاهده کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین