سوال جنجالی انتخاباتی کیهان از اصلاح‌طلبان
کد خبر: 15339

سوال جنجالی انتخاباتی کیهان از اصلاح‌طلبان

روزنامه کیهان نوشت: این طیف چرا برای دیده شدن تا این حد تلاش می‌کنند و سعی بر قرار گرفتن در جایگاهی را دارند که به گفته خودشان توانایی و اجازه انجام کارهایشان را ندارند.

 

بیان فردا | روزنامه کیهان نوشت: این طیف چرا برای دیده شدن تا این حد تلاش می‌کنند و سعی بر قرار گرفتن در جایگاهی را دارند که به گفته خودشان توانایی و اجازه انجام کارهایشان را ندارند.

به گزارش کیهان، کمتر از یک ماه‌ونیم به انتخابات دوازدهمین مجلس شورای اسلامی مانده است و آخرین روزهای اعلام تایید صلاحیت‌های افرادی که به رد صلاحیتشان اعتراض زدند هم به پایان خود نزدیک است. با اعلام سخنگوی شورای نگهبان مبنی بر اضافه شدن بیش از 1000 نفر دیگر به چرخه تایید صلاحیت‌شد‌گان، آمار تایید صلاحیت‌شده‌ها به بیش از پنجاه درصد رسید.

کیهان اضافه کرده است: اما تا این مرحله از انتخابات تنها صدایی که از مدعیان اصلاحات به گوش رسیده است این است که افرادی که اصلاح‌طلب بوده‌اند رد صلاحیت شده‌اند؛ یا دم از رد صلاحیت بیش از حد افراد طی چند دوره اخیر می‌زنند. این حجم از پروپاگاندا نیاز این طیف برای جلب توجه را نشان می‌دهد. طیفی که هشت سال بر روی کار بودند و از عدم اراده دولت برای پیشبرد اهداف صحبت می‌کردند. حال، حائز اهمیت است که این طیف چرا برای دیده شدن تا این حد تلاش می‌کنند و سعی بر قرار گرفتن در جایگاهی را دارند که به گفته خودشان توانایی و اجازه انجام کارهایشان را ندارند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین