کنایه کیهان به انتخابات در آمریکا
کد خبر: 16556

کنایه کیهان به انتخابات در آمریکا

روزنامه کیهان با ابراز نگرانی برای انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا نوشت: « وقتی فقط دوتا کاندیدا هست و هردو هم دیوانه و روان‌پریش و از عقل مرخص هستند مردم آمریکا چه بکنند؟!»

بیان فردا | روزنامه کیهان به مدیر مسئولی حسین شریعتمداری در شماره امروز خود به انتخابات آمریکا کنایه زده است. در ستون گفت و شنود این روزنامه آمده است: « گفت: چه خبر؟!

گفتم: روزنامه وال‌استریت ژورنال نوشته است «مردم آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری با دو گزینه «پیر» و «منفور» رو‌به‌رو هستند و ناچارند یکی از آن دو را انتخاب کنند.

گفت: زبونتو گاز بگیر!... چرا به «آرمان‌شهر» زنجیره‌ای‌ها اهانت می‌کنی؟! از نظر آنها اولاً؛ که در آمریکا هیچ اجباری وجود ندارد همه آزادند که هر کاری دلشان خواست بکنند! ثانیاً؛ رؤسای جمهور آمریکا هرکه باشند و هرچه باشند، خیلی نازنین و مودبند! و...

گفتم: مرد حسابی! رسانه‌ها و مقامات خودشان می‌گویند که ترامپ «روان‌پریش» است و بایدن «زوال عقل» دارد.

گفت: خُب دور از چشم غربگداها و با عرض پوزش از آن‌ها! وقتی فقط دوتا کاندیدا هست و هردو هم دیوانه و روان‌پریش و از عقل مرخص هستند مردم آمریکا چه بکنند؟!

گفتم: توی کوپه قطار، یکی از مسافران گفت اگر فقط نیم‌ساعت پنجره باز باشد، از سرما می‌میرم و دیگری گفت؛ اگر بسته باشد، من از گرما می‌میرم! مامور قطار به مسافران که گیج شده بودند گفت؛ نیم‌ساعت پنجره را باز کنید، این از سرما بمیرد و نیم‌ساعت ببندید تا آن یکی از گرما بمیرد و بعد هرطور خواستید عمل کنید!»

انتهای پیام

  • ناشناس

    با این وضع هم دیدید چطور کشور رو اداره میکنن

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین