دلار آزاد در روزنامه دولت ارزان شد!
کد خبر: 12405

دلار آزاد در روزنامه دولت ارزان شد!

روزنامه ایران نوشت: دلار آزاد در روز دوشنبه توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۹ هزار و ۸۶۰ تومان معامله شد. نرخ دلار طی روزهای گذشته کاهشی بوده و در جریان معاملات با کاهش ۲۴۰ تومانی ‌مواجه شد.

 

بیان فردا | در حالی که قیمت دلار در بازار آزاد در میانه کانال ۵۰ هزار تومان قرار دارد اما روزنامه دولت از ریزش آن به کانال ۴۹ هزار تومانی خبر داده است. 

روزنامه ایران نوشت: قیمت دلار آزاد روز 29 آبان، در جریان معاملات بازار نسبت به روز گذشته کاهش یافت و وارد کانال 49 هزار تومان شد. دلار در این روز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۱ هزار و ۶۰۲ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۸۲۰ تومان کشف قیمت شد‌. دلار در ‌‌صرافی‌ها به نرخ ۴۱ هزار و ۱۷۰ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۶۰۳ تومان فروخته شد. همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۳۰۹ تومان معامله شد و اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۳۲۸ تومان ارزش‌گذاری شد. بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌، دلار آزاد در روز دوشنبه توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۹ هزار و ۸۶۰ تومان معامله شد. نرخ دلار طی روزهای گذشته کاهشی بوده و در جریان معاملات با کاهش ۲۴۰ تومانی ‌مواجه شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین