زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دبیر
کد خبر: 8399

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دبیر

مدیر پروژه آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: نمرات ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام آموزگار برای سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است و به زودی نتایج نهایی اعلام می‌شود.

بیان فردا | پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدام آموزگار چند روزی است که چشم انتظار اعلام نتایج آزمون هستند. در همین راستا نیز سجاد صدیقی مدیر پروژه آزمون استخدامی آموزگاری ۱۴۰۲ وزارت آموزش و پرورش ضمن عذرخواهی از داوطلبان بابت تأخیر چند روزه در اعلام نتایج آزمون استخدامی، اظهار کرد: نمرات ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری برای سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است و به زودی نتایج اعلام خواهد شد.

وی علت تأخیر در اعلام نتایج را تأیید صحت فرایند آزمون توسط ناظر یعنی سازمان اداری و استخدامی کشور دانست و گفت: با توجه به تغییرات جدی، جدید بودن و طراحی دانش پایه برای اولین بار در آزمون استخدامی آموزگاری امسال در راستای شایسته‌گزینی و عدالت محوری، برگزاری و جمع‌بندی این آزمون، زمان بیشتری را به خود اختصاص داد.

صدیقی افزود: تمام تلاش ستاد اجرایی آزمون استخدامی آموزگاری وزارت آموزش و پرورش بر این بود که ارزیابی تکمیلی امسال علی‌رغم تغییرات جدی خود، به بهترین شکل ممکن و عادلانه، برگزار شود.

لازم به ذکر است که صدیقی پیش از این زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزگاری را در پایان نیمه اول شهریور عنوان کرده بود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین